Прем’єр-Ліга: у Києві гості з Іспанії та Франції

Футбол України 1 Квітня, 10:55 866
Прем’єр-Ліга: у Києві гості з Іспанії та Франції
6 квітня відбудеться великий захід за участі міжнародних гостей, організований Українською Прем’єр-Лігою.

Повідомляє офіційний сайт організації.

6 квітня відбудеться великий захід за участі міжнародних гостей, організований Українською Прем’єр-Лігою

Наступного четверга в Києві відбудеться великий захід за участі високих гостей із-за кордону: до України приїде найвище керівництво іспанської Ла Ліги на чолі з Президентом Хав’єром Тебасом, а також Генеральний секретар організації World Leagues Forum (WLF) і водночас представник французької Ліги 1 Жером Перлемутр.

У першій частині заходу відбудеться презентація співробітництва УПЛ та Ла Ліги, у другій частині виступить пан Перлемутр. Презентація гостя з Франції буде присвячена окресленню основних тенденцій розвитку Ліги 1 та детальнішому ознайомленню українського футбольного товариства з діяльністю WLF – організації, яка ставить за мету об’єднання в один консолідуючий центр усіх футбольних ліг світу.

Приїзд гостей із Іспанії та Франції є продовженням серії міжнародних зустрічей, які організовує УПЛ. Презентації за участі керівництва польської Екстракласи (минулого року), іспанської Ла Ліги та французької Ліги 1 засвідчують спрямованість УПЛ на переймання досвіду найуспішніших європейських Ліг і адаптацію в Україні найновішого світового досвіду ведення футбольного бізнесу.

Пряма трансляція заходу вестиметься на офіційних каналах УПЛ у соцмережах.