Спортивний директор «Андерлехта»: «Теодорчик коштує мінімум 15 млн євро, але я сподіваюся, що його ціна зросте до 20-25 млн»

Динамо Київ 2 Квітня, 12:56 925
Спортивний директор «Андерлехта»: «Теодорчик коштує мінімум 15 млн євро, але я сподіваюся, що його ціна зросте до 20-25 млн»
Спортивний директор «Андерлехта» Херман ван Хольсбек розповів про придбання у київського «Динамо» Лукаша Теодорчика, який обійшовся брюссельцям всього у 4,75 млн євро.

«Переговори щодо Теодорчика проходили добре. Зрозуміло, що агент завжди хоче домогтися вигідних умов для свого клієнта, тому це мене зовсім не здивувало. Так, існувала ймовірність, що домовитися з Лукашем не вдасться. Тоді «Динамо» з радістю б повернуло Тео, а потім могло б заробити на його продажі набагато більші гроші. Але ми не дозволили цьому статися.

Зараз Теодорчик коштує мінімум 15 мільйонів євро, але я сподіваюся, що його ціна зросте до 20-25 мільйонів. Думаю, що Тео буде конкурувати з Тілемансом за звання найдорожчого гравця в історії чемпіонату Бельгії.

На всіх матчах «Андерлехта» присутня безліч скаутів і тренерів, які спостерігають за грою Теодорчика. Ми отримували кілька трансферних запитів від клубів, але я думаю, що інтерес до нього буде лише зростати. Проте, перш за все, сподіваюся, що Теодорчик допоможе нам виграти чемпіонат Бельгії», - цитує ван Хольсбека Sport.se.pl.