Нова схема Сергія Реброва

Динамо Київ 2 Квітня, 13:11 5780
Нова схема Сергія Реброва
Чи наважиться головний тренер «Динамо» зіграти з трьома захисниками в офіційному поєдинку?

У контрольному матчі з «Ворсклою» наставник «Динамо» Сергій Ребров приготував уболівальникам сюрприз - вперше за час роботи в Києві відійшов від звичної схеми 4-1-4-1 і зіграв за системою 3-4-3 або, якщо хочете, 3-6-1. Але то був спаринг, нехай і досить вдалий, і в цьому поєдинку не було збірників.

Чи наважиться Ребров на таку тактичну революцію в офіційній зустрічі? Ми прогнозуємо, що наважиться, і пробуємо розібратися, хто на якій позиції виступатиме.

У ворота, швидше за все, повернеться Артур Рудько, а на три позиції в обороні претендують Домагой Віда, Александар Пантич, Тамаш Кадар і Зураб Очігава. Вибирати, напевно, доведеться між двома останніми виконавцями, і вибір цей, на наш погляд, буде зроблений на користь угорського футболіста, який має досвід виступу в центрі оборони.

На флангах з великою часткою ймовірності можна припустити появу Миколи Морозюка та Віторіну Антунеша, а ось в середині поля конкуренція найвища. За такою схемою в основі з'являться два опорних півзахисника. Хочеться вірити, що тренерський штаб «Динамо» буде і далі довіряти молоді, тому ризикуємо і ставимо в основу Володимира Шепелєва. Хто зіграє поруч із ним, - Сергій Рибалка або Сергій Сидорчук - велике питання...

Зміниться роль і завдання вінгера, тепер вони будуть діяти ближче до центру поля. Не думаю, що в зв'язку з цим можуть виникнути якісь проблеми у Андрія Ярмоленка, а ось з лівого боку може по-новому розкритися Денис Гармаш. Матч із «Ворсклою» показав, що гра на такій позиції - його стихія. Там менше колишньої тактичної відповідальності та більше імпровізації.

Можливо, дана структура гри полегшить завдання нападникові команди, який не буде відірваний від партнерів, як це часто траплялося раніше. Тут, схоже, два варіанти - Артем Бєсєдін та Роман Яремчук. Ми ставимо на першого.

Євген ГРЕСЬ