Підсумки уїк-енду для орендованих динамівців

Динамо Київ 3 Квітня, 00:15 1591
Підсумки уїк-енду для орендованих динамівців | 19-27
Дубль Гладкого, гол Хльобаса та два асистки Мякушка - у огляді останніх матчів динамівців, які виступають в оренді.

У суботу «Чорноморець» з Олександром Андрієвським, який провів на полі увесь матч, не зумів здолати вдома «Олімпік». Гра закінчилася з безгольовим рахунком 0:0.

Зате у паралельній зустрічі в Полтаві динамівці влаштували феєрію – завдяки двом гольовим передачам Сергія Мякушка та результативному удару Дмитра Хльобаса «Ворскла» перемогла «Волинь» з рахунком 2:0. Щоправда, дехто з суперників вважає ці голи незаконними…

А Олександр Гладкий оформив дубль у сьогоднішньому матчі «Карпати» − «Сталь» (2:0). Обидва м᾿ячі були забиті ще до перерви, а перший із них – з пенальті. Тепер на рахунку нападника 80 голів у чемпіонаті України.

«Зоря» вдало розпочала поєдинок із «Шахтарем», відкривши рахунок, проте не втримала перевагу та пропустила два голи – 1:2. Не допоміг і Владислав Калітвінцев, який відіграв усі 90 хвилин…

Єдиний із орендованих динамівців, хто не з᾿являвся цими вихідними в УПЛ, є Андрій Цуріков, якому заборонено грати проти «Динамо» за умовами контракту. Його «Олександрія», хоч і була ослаблена кадрово, також першою забила в домашньому матчі з киянами, проте після перерви отримала аж чотири м᾿ячі в свої ворота (1:4).

Що стосується закордонних «делегатів» «Динамо», то з них не грав лише Дьємерсі Мбокані, який продовжує заліковувати травму, не з᾿являючись на полі у складі «Халл Сіті» з кінця лютого.

Лідер чемпіонату Бельгії «Андерлехт» переміг «Зюльте-Варегем» із рахунком 1:2, а вже повноцінний гравець «пурпурно-білих» Лукаш Теодорчик, контракт якого був викуплений у «Динамо» цього тижня, провів на полі весь матч.

Дебютував за «Тяньцзінь Цюаньцзянь» Жуніор Мораєс, зігравши всі 90 хвилин проти «Хенань Цзяньє». Команда бразильця здобула мінімальну перемогу – 1:0.

Артем Кравець вийшов у стартовому складі «Гранади» на поєдинок проти «Барселони», проте провів на полі всього 55 хвилин, після чого (за рахунку 1:1) був замінений на Адріана Рамоса. У підсумку господарі пропустили ще три голи та програли – 1:4.

А «Ніцца» з Юнесом Беланда пропустила вже на 9-й хвилині матчу з «Бордо», проте ще в першому таймі зробила рахунок 1:2, який і зберігся до фінального свистка. Марокканець пішов із поля на 78-й хвилині, поступившись місцем Ле Біхану.