Коліном в голову за вилучення. Як фанати «Порту» працюють із арбітрами

Світовий футбол 3 Квітня, 21:37 1420
Коліном в голову за вилучення. Як фанати «Порту» працюють із арбітрами | 19-27
Команда вболівальників «Порту» «Канелас» жорстко повелась із футбольним арбітром прямо в ході одного із матчів четвертого дивізіону чемпіонату Португалії.

Відома своєю неспортивною поведінкою команда фанатів «Порту» «Канелас» потрапила в скандал.

Її гравець побив арбітра після червоної картки.

Команда «Канелас» вважається дикою в четвертому за рангом дивізіоні Португалії. Частина складу команди - це ультрас «Порту», причому одні з найвпливовіших. На початку сезону склалася ситуація, коли команди відмовлялися їздити в гості до «Канелас», так як футболісти боялися за своє здоров'я. В цілому через неявку суперника клуб 11 разів перемагав з рахунком 3:0 і вийшов у весняну стадію турніру. Тепер у «Канелас» є шанси пробратися в третій дивізіон країни.

Гравці команди і її керівництво багато разів запевняли, що вони нітрохи не агресивніше інших, і що такий вже жорсткий футбол в нижчих дивізіонах - слабаки хай йдуть в інші види спорту. І на якийсь період скандали навколо «Канелас» затихли. Але розгулялися з новою силою в ці вихідні.

«Суддя був шокований»

На цей раз постраждав арбітр. Нападник «Канелас» Марко Гонсалвеш завдав ушкодження судді Жозе Родрігешу в гостьовому матчі з «Ріу Тинту». Гонсалвешу не сподобалося, що йому показали червону картку на другій хвилині матчу. Хоча він навмисно вдарив суперника по обличчю. Коли підбіг арбітр, Гонсалвеш схопив його і вдарив коліном по голові. Потрапив в ніс. Через кілька хвилин Родрігеша на швидкій відвезли в лікарню, матч так і не дограли. У судді діагностували перелом.

Гонсалвеша прямо з поля забрала поліція, а в понеділок він постав перед судом. І вийшов звідти в статусі обвинуваченого, покарання гравцеві поки не винесено.

«Він був шокований, коли я привіз його додому», - заявив Correio da Manha президент арбітражної ради футбольної асоціації «Порту» Карлуш Карвальо. - Перше, що Родрігеш мені сказав було: «Я такого не очікував».

«Вдарив коліном? Не пам'ятаю такого»

Керівництво «Канелас» все ж дійшло до рішення відсторонити гравця. «З огляду на тяжкість того, що сталося, Гонсалвеш більше не одягне футболку нашого клубу», - йдеться в офіційній заяві президента «Канелас» Бруно Канаштро.

Сам же футболіст стверджує, що ні в чому не винен.

«Не пам'ятаю, щоб я бив суддю. Можливо, штовхнув пару раз, - заявив нападник телеканалу SIC. - Пам'ятаю, що схопив арбітра, але не знаю, як сталося все інше. Ось ви говорите, я вдарив його коліном ... Можливо. Якщо це так, хочу вибачитися перед ним і всіма вболівальниками».

Також футболіст заявив, що його спровокував суперник. «Він мені сказав кілька фраз, образив маму. Ми трохи поштовхалися. У підсумку він впав на газон прямо як дитина. Арбітр підбіг до нас і тут же дістав червону картку. Пряма червона? Я нікого не чіпав! Це мене ображали», - додав Гонсалвеш.

Загрози арбітрам Прімейра

Відомо, що цей фанат «Порту» був одним з тих, хто в січні їздив в тренувальний центр суддів, щоб залякати одного з провідних арбітрів Артура Соареша Диаша. Тоді Гонсалвеш написав у Фейсбуці: «Так треба було зробити, щоб вони правильно виконували роботу. Без допомоги арбітрів, ці клоуни ( «Бенфіка») нічого б не виграли».