Директор ФК «Полтава»: Некрасивий колір? Ви скажіть, де у регламенті написано про колір трави?

Футбол України 4 Квітня, 15:06 1675
Директор ФК «Полтава»: Некрасивий колір? Ви скажіть, де у регламенті написано про колір трави?
Директор ФК «Полтава» Богдан Винницький вважає, що поле стадіону «Локомотив» у Полтаві готове прийняти матч 1/4 фіналу Кубку України.

Завтра, на стадіоні «Локомотив» у Полтаві має відбутися матч 1/4 фіналу Кубка України між донецьким «Шахтарем» і місцевим клубом «Полтава». Вітчизняні ЗМІ розкритикували стан газону стадіону «Локомотив».


Володимир Генінсон розповів, що футбольний клуб «Полтава» відмовився переносити гру проти «Шахтаря» на інший стадіон. Йожеф Сабо припустив, що поле могли спеціально довести до такого стану, щоб нівелювати сильні сторони гравців «Шахтаря».

«Футбол 24» вирішив звернувся до директора футбольного клубу «Полтава» Винницького Богдана Васильовича з питаннями, щодо якості газону на стадіоні «Локомотив». Також представник «Полтави» відповів, чому клуб не розглядав інші місця проведення матчу:

«Переносити матч ми не стали, бо вже грали матч чемпіонату проти «Іллічівця» на своєму полі. На даний момент стан газону знаходиться в набагато кращому стані, ніж в грі проти маріупольської команди. Наші колеги з «Ворскли» нам допомогли – вони обробили воротарські майданчики. Також були оброблені найбільш проблематичні ділянки поля. В нас немає ділянок без трави, вона місцями вимерла. Просто вона іншого кольору, але вона там є.

Говорять про те, що арбітр перед матчем буде ретельно дивитися і приймати рішення, чи можна проводити гру на такому полі? Послухайте, минулого разу, перед грою з «Шахтарем», Березка, коли перевіряв спроможність газону приймати футбольний матч, брав бутси і вдавлював їх в газон, дивився наскільки глибоко заходять шипи. А зараз що? Некрасивий колір? Так ви мені скажіть, де у регламенті щось написано про колір трави?

Порівняти якість поля з газоном на стадіоні «Чорноморець»? Я думаю, що наше поле знаходиться в кращому стані»