Сергій Палкін: «Шахтар» виходить у півфінал, але особливої ​​радості я не відчуваю»

Футбол України 5 Квітня, 14:47 1284
Сергій Палкін: «Шахтар» виходить у півфінал, але особливої ​​радості я не відчуваю»
Генеральний директор «Шахтаря» прокоментував скасування матчу 1/4 фіналу Кубку України проти ФК «Полтава».

«У ці хвилини повинен проходити матч 1/4 фіналу Кубка України «Полтава» - «Шахтар». Однак, через незадовільний стан газону і відмову приймаючої сторони перенести матч на інший стадіон, поєдинок не відбувся і ФК «Полтава» буде зараховано технічну поразку.

Не дивлячись на те, що «Шахтар» виходить в півфінал, особливої радості я не відчуваю. Хотілося б, щоб переможець визначався на полі, а не в кабінетах. З іншого боку, я підтримую рішення про заборону проведення матчу на стадіоні «Локомотив», прийняте спільно представниками ФФУ і УПЛ. Цей епізод може стати поворотним в історії реформування нашого футболу. Я впевнений, тільки рішучі дії можуть забезпечити порядок і створити передумови для розвитку. Інфраструктура, якісні поля - це фундамент, на якому можна будувати команду з довгостроковою перспективою.

Окремо хотів би звернути увагу на деструктивну позицію президента полтавського клубу. У нього була прекрасна можливість провести матч на стадіоні «Ворскли». Прийшло би набагато більше вболівальників, матч можна було б провести у вечірній час при якісному освітленні, знову ж в інтересах глядачів і нарешті продати квитки, а виручені кошти направити на поліпшення якості газону на стадіону «Локомотив». На жаль, цього всього не сталося. І постраждали насамперед вболівальники. В Охтирці, на відміну від Полтави, з минулого року були зроблені правильні висновки і завдяки діям керівництва клубу «Нафтовик» матч відбудеться на хорошому газоні.

Зараз ми стоїмо перед вибором: або ми йдемо на поводу у безвідповідальних власників клубів, що шантажують футбольну громадськість, що вносять своїми необдуманими діями хаос і девальвують принципи і цінності, опускаємося на саме дно, при цьому руйнуємо всю систему остаточно, або керуючись здоровим глуздом, приймаємо болючі рішення і утримуємо планку якості на рівні, гідному країни, яка прагне до європейських стандартів», - написав Палкін у Facebook.