​Володимир Книш: «Ми ж не в джунглях живемо, знали як «Динамо» грає»

Динамо Київ 5 Квітня, 21:43 1377
​Володимир Книш: «Ми ж не в джунглях живемо, знали як «Динамо» грає» Фото: footboom.com
Головний тренер «Нафтовика-Укрнафта» — про гру проти київського «Динамо» в 1/4 Кубку України (0:1).

— Перш за все, повинен подякувати нашим хлопцям за самовіддачу і вболівальникам, які завзято підтримували. Для Охтирки це подія, що ми привезли сюди половину збірної України, і люди побачили наживо найкращих футболістів країни. Результат, вважаю, нормальний. Ми не виходили просто покрасуватися на тлі «Динамо», ми виходили перемагати. Два моменти у нас були, для такої гри це достатньо, — цитує Книша dynamo.kiev.ua.

— «Динамо» здивувало?

— Практично я чекав цього. Ми ж не в джунглях живемо, знали як «Динамо» грає. Кияни нас поважають, привезли найсильніший склад. Клуби Прем'єр-ліги, які хотіли в Охтирці дублем проїхатися, вже трошки обпеклися. Різниця між лігами не така велика. «Динамо» — це класні і потужні футболісти, в першій лізі таких немає. Для нас дуже хороший урок — пограти на таких швидкостях і з таким опором. Сьогодні ми грали на максимумі, не вистачило трошки футбольного везіння.

— Чи була у Власюка завдання стримати Ярмоленко?

— Ми персонально ні з ким не грали. Але в зоні підвищена увага до Ярмоленка, звісно, була. Головне було читати і не дати йому отримати м'яч, грати на випередження. Але ця задача ставилася до всієї захисної лінії, бо Ярмоленко зараз може з'явитися де завгодно. А у Власюка було завдання не дати зіграти Морозюку, і він з ним впорався.

— Вже розібрали, чому ви пропустили гол?

— Спочатку Ярмоленко продавив двох і заробив стандарт. Давати чи не давати там штрафний... Суддя вирішив дати. А при стандартах «Динамо» завжди сильніше, тому що його гравці явно потужніші.

— Як ви оціните газон, на якому сьогодні грали?

— Для цієї пори року в нашому кліматичному поясі і з тієї зими, яка була — нормально. Але нам тут, на півночі країни, однозначно потрібно мати ще й штучне поле.