Герой футбольного дня. Олександр Караваєв

Футбол України 7 Квітня, 10:46 3169
Герой футбольного дня. Олександр Караваєв
Про перспективи Олександра Караваєва у «Фенербахче».

Приклад переходу Олександр Караваєва до «Фенербахче» – типовий для футболістів з маленьких команд. Зазвичай кожен клуб, який шукає талантів, орієнтується на певний куточок континенту чи планети. З маленьких команд нерозвіданих чемпіонатів пробитися до великого клубу (яким є, без сумніву, «Фенербахче») можна шляхом прямої демонстрації своїх чеснот – тобто, гарно себе проявити в матчах єврокубків проти тих самих великих клубів. Що і зробив Олександр Караваєв.

На менеджерів «Фенербахче» гарне враження справила гра українця за «Зорю» у Лізі Європи. Тому Караваєв отримав непоганий шанс. Ми багато говоримо про те, що наші футболісти повинні орієнтуватися на Європу і слідувати прикладам хорватів, словаків, словенців, які без докорів сумління постачають своїх футболістів заможним клубам заможних чемпіонатів. Україна в цьому плані протягом останнього року-півтора зробила великий крок вперед. Проте наші футболісти відбувають до Європи і губляться – наразі це основна проблема.

Александр Караваев

Наприклад, Караваєв. На днях він відіграв за «Фенербахче» двадцять хвилин – і це була перша поява українця в основному складі «канарок» за останніх три місяця. Хоча розпочиналося все добре і перспективно. Й навряд чи на долю Караваєва вплинуло те злощасне інтерв'ю про внутрішні справи команди. Просто Караваєв своєю грою розчарував головного тренера стамбульців.

Тим паче, Дік Адвокат не бачить у «Фенербахче» свого майбутньому. За таких умов, зрозуміло, тренер не буде займатися адаптацією орендованого футболіста. Голландець за час, який залишився у нього до завершення контракту (до кінця поточного сезону), виставлятиме найсильніших і намагатиметься «витягнути» в цілому не надто вдалий сезон.

Караваєв за такої ситуації повинен просто набиратися досвіду.