Лучкевич у Бельгії: потрапив в групу ризику

Футбол України 7 Квітня, 21:05 1394
Лучкевич у Бельгії: потрапив в групу ризику
Доля українського легіонера льєжського Стандарда Валерія Лучкевича нині перебуває в підвішеному стані.

Опинившись за бортом чемпіонського плей-офф в Бельгії і тим самим втративши можливість боротися за головні трофеї Жупілер Ліги, льєжський Стандард вже сьогодні з усією серйозністю приступив до комплектації команди для майбутнього сезону (паралельно борються за путівку в Лігу Європи).

Після прискіпливого аналізу і консультацій з фахівцями керівництво клубу в результаті розділило нинішній склад біло-червоних на три основні групи.

До першої увійшли гравці, які добре зарекомендували себе в поточному сезоні і на 100% гарантували собі місце в основному складі на майбутнє. У другій - ті, хто не виправдав надій і повинен покинути команду цього літа. До третьої ж групи віднесені гравці, яким ще належить довести своє право захищати кольори Стандарда в майбутньому сезоні. Їхні шанси розцінюються як 50 на 50. Серед них - і український легіонер Валерій Лучкевич, повідомляє з Бельгії Володимир ГРАБІЩЕНКО.Лучкевичу дають шанс

«Шість місяців перебування в Льєжі повинні були допомогти молодому українському футболісту акліматизуватися в новій для нього команді і показати свій реальний ігровий рівень, - вважає бельгійська спортивна преса. - Однак кілька матчів за основу Стандарда і регулярні виступи за його дубль показали, що Лучкевич не завжди був на висоті і йому часом не вистачало стабільності.

У поєдинках, що залишилися молодому футболісту ще належить продемонструвати рівень, гідний гравця рівня молодіжної збірної України і переконати керівництво льєжского клубу в тому, що він дійсно заслуговує на місце в лінії оборони команди».