​Владіс Емерсон: «Налаштовані на «Динамо» більш амбіційно, ніж минулого разу»

Динамо Київ 8 Квітня, 22:42 929
​Владіс Емерсон: «Налаштовані на «Динамо» більш амбіційно, ніж минулого разу»
Захисник донецького «Олімпіка» Владіс Емерсон в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про підготовку до матчу проти «Динамо».

- Що можеш сказати про нинішнє «Динамо», яке знаходиться в процесі пошуку оптимальної гри?

- «Динамо» як і було, так і залишається грандом українського футболу. Звичайно, в зв'язку з кадровими або ж штатними питаннями їх гра змушена видозмінюватися. У будь-якому випадку філософія команди не змінилася, весь акцент варто робити на швидкому переході з оборони в атаку і високому пресингу.

- Нова схема «Динамо» в 3 центральні захисники. Що думаєш про неї і як правильно протистояти?

- Досить нова схема в українському чемпіонаті, але ми вже з нею стикалися граючи зі «Сталлю» - буде непросто, є особливі вказівки на цю гру окремим гравцям, а протистояти ми будемо нав'язуючи власну гру, хорошу самовіддачу і щільність при чужому контролі м'яча.

- Новий формат чемпіонату і тепер більше ігор з «Динамо» буде та з іншими командами з топ-6. Як можна оцінити таке нововведення?

- Це добре. Тільки сильні опоненти, цікавіше футбол і такі ігри завжди тримають в тонусі, не дозволяють розслабитися.

- Остання гра з «Динамо», яка відбулася нещодавно, завершилася поразкою 1:0 на 92 хвилині. Прагнете взяти реванш за ту прикру поразку?

- Це чергова календарна гра, в якій ми хочемо домогтися позитивного результату. Вийде взяти реванш чи ні, покаже сама гра, але налаштовані ще більш амбіційно, ніж минулого разу.

Розмовляв Ігор Гусаков.