Герой футбольного дня. Массіміліано Аллегрі

Світовий футбол 12 Квітня, 10:31 1069
Герой футбольного дня. Массіміліано Аллегрі | 19-27
Про гру «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі в матчі проти «Барселони».

Перемога «Ювентуса» у вчорашньому поєдинку прогнозувалася. Від італійців не вимагалося нічого неймовірного – лише зіграти у свій звичний футбол. Сьогоднішня «Барселона» вразлива як ніколи. Суперники, які дозволяють Мессі, Неймару та Суаресу увійти в ритм, платять велику ціну. Інші ж розраховують в протистоянні з каталонцями на успіх.

«Барселона» Луїса Енріке не здатна зламувати хід гри. Не здатна вивертати суперникові хребта. Захист і центр поля відіграють роль локомотива, який лише волочиться за двигуном. Проблема в тому, що двигунові (Мессі, Неймар, Суарес) не вистачає потужності постійно працювати на максимальних обертах.

Ювентус - Барселона

Наївно було сподіватися на те, що італійці дозволять «Барселоні» зіграти у її футбол, нададуть простору гравцям, які цього простору конче потребують. «Ювентус» зіграв просто і прагматично. Вибиваючи м'яча зі своєї половини банально в аут, К'єліні та компанія підтвердили – від Массіміліано Алегрі надійшла правильна установка. Гратися з «Барселоною» в ті ігри, в які грався ПСЖ, «Стара Синьора» не збирається.

Три голи у ворота каталонців – не обов'язкова програма. Тут просто дався взнаки високий клас виконавців туринців. Тому матч-відповідь – це справа техніки. «Барселона» вибиралася і зі скрутніших становищ, але в тому й проблема6 свій ліміт див каталонці уже вичерпали. ПСЖ не мав перед очима прикладу того, як можна розгубити значиму перевагу, здобуту в першому поєдинку. «Ювентус» – має. Та й за своєю природою «Ювентус» навряд чи здатний на такі провали. Тому дні «Барселони» у цій Лізі чемпіонів – лічені. Напевно, саме так.

Ювентус - Барселона

Співати дифірамби Массіміліано Аллегрі не варто. «Ювентус» вже дозрів до перемоги у Лізі чемпіонів, тому зараз туринці роблять те, що робити мусять. Але ж це лише середина шляху...