ФФУ веде переговори про спаринги з Німеччиною, Італією й Аргентиною

Збірна України 14 Квітня, 18:33 781
ФФУ веде переговори про спаринги з Німеччиною, Італією й Аргентиною
Керівництво Федерації футболу України продовжує вести переговори про можливе проведення спарингу національною командою проти топ-збірних світу.

Про це на сьогоднішньому спілкуванні з журналістами в Будинку футболу заявив президент ФФУ Андрій Павелко, інформує Sport Arena.

Преса попросила керівника вітчизняного футболу пояснити, чому після обіцяних раніше матчів проти команд рівня Аргентини або Бразилії, жовто-сині в результаті задовольняються проведенням спарингу проти скромної Мальти, який запланований на 6 червня.

«Ми продовжуємо переговори з грандами. Спілкуємося з Німецьким футбольним союзом та Італійською федерацією футболу, іншими сторонами», - заявив Павелко.

«Кілька днів тому прийшло підтвердження від Аргентинської футбольної асоціації про можливе товариському матчі наших збірних. Але все це ще знаходиться в стадії переговорного процесу».

При цьому Павелко наголосив, що керівництво ФФУ намагається при виборі спаринг-партнера виходити і з побажань тренерського штабу національної команди на чолі з Андрієм Шевченком.

«Окремо є ще бажання тренерського штабу і бачення, з яким суперником збірна України хоче проводити спаринги перед офіційними матчами. Це обговорюється з комітетом збірних і тренерами команди, і рішення по кожному товариського матчу має свої вагомі аргументи».

Відзначимо, що в 2017 році збірна України поки не провела жодного товариського матчу. Поки єдиним запланованим спарингом є гра проти Мальти, через п'ять днів після якої команда Шевченка на виїзді зіграє проти Фінляндії в рамках відбіркового циклу на чемпіонат світу-2018.