Післяматчева прес-конференція Юрія Вернидуба

Динамо Київ 14 Квітня, 22:23 2999
Післяматчева прес-конференція Юрія Вернидуба
Наставник луганської «Зорі» поспілкувався з представниками преси після поразки від київського «Динамо» (0:1).

— Щодо гри: я вдячний глядачам і нашим фанатам, які прийшли на стадіон, підтримали нас і спостерігали за нашою грою проти киян. Була достатня кількість вболівальників, приємно грати за такої підтримки, тому низький уклін усім, хто прийшов, ми будемо намагатися віддаватися на полі. Сьогодні ми, на жаль, програли 0:1, але я думаю, що гра всім сподобалась, адже була інтенсивною, з боротьбою та моментами. Кияни свої моменти використали, ми — ні, тому такий рахунок. Хоча...я ніколи не скаржився на суддів, але коли два матчі підряд, то це переходить у постійне явище. У матчі з Олександрією Дердо не побачив чистого пенальті, сьогодні Жабченко не бачить, що м'яч потрапляє в руку, яка не притиснута до тіла. Що ще потрібно бачити? Прикро, звісно, але Бог їм суддя. Ми будемо рухатися далі, готуватися до наступних матчів, зараз буде невеличка перерва, дав хлопцям два вихідних, адже йде велике свято - Великдень, тому нехай перведуть дух, а з понеділка почнемо готуватися до наступної гри. Після цього матчу стало зрозуміло, що боротьбу за друге місце ми закінчили. Будемо боротися за третє. Важливо показати хорошу гру проти «Чорноморця», «Олександрії», «Олімпіка» і все буде добре.

— Ви замінили Любеновича, а потім Петряка. Як себе почувають ці гравці?

— Це була вимушена заміна. Желько отримав травму. Попросив заміну. Я випустив Ваню і той теж в самому кінці першого тайму отримав травму. У Желько проблема з бічною зв'язкою коліна. А у Вані, по всій видимості, надрив передньої поверхні стегна.

— Часто ми запитуємо про Бонавентуре...Сьогодні такий момент...Вихід, віддай пас під себе, але він цього не робить...

— Процес навчання і виховання йде. Він дуже тривалий. Хлопець талановитий. Найважливіше, щоб він почув мене і команду. Футбол - командний вид спорту. Якщо він не буде дотримуватися принципу командної гри, то у нього з'являться проблеми, а якому тренеру це сподобається? За самовіддачею і руху проблем немає.

А по тому моменту... Віддай під себе, там були три людини. Хтось так забив би в порожні ворота. Але що є, то є. Це жадібність центрфорварда. Раз жадібність, два жадібність, а потім можна і в склад не потрапити. Будемо ставити інших, які скупитися не будуть. Ми з ним поговоримо. Думаю, він все зрозуміє.

Глядачам на трибунах сподобалася гра Едуарда Соболя. А вам?

— Мені сподобалася загальна картинка гри «Зорі». Добре виглядали проти «Динамо». Проти такої команди тримати перевагу в контролі м'яча дорогого коштує. Велика заслуга хлопців. Хоч і програли ми сьогодні, але мені не соромно. Те ж саме сказав і їм. Потрібно піднімати голову. Все сьогодні виглядали гідно. Не тільки Едуард Соболь.

— У Чайковського і Ліпартії влітку закінчуються контракти...

— Давайте доживемо до літа. Ситуація в країні непроста. Сподіваюся, що команда займе те місце, яке дасть право виступати в Лізі Європи. Тоді розмовляти буде легше. Звичайно, якщо у них будуть серйозні пропозиції, тут зробити нічого не можу. Запропонуємо те, що можемо. А залишатися чи ні, вирішувати тільки їм. Якщо ви помітили, то кожні півроку, якщо є хороші пропозиції, ми відпускаємо гравців.

— Розкажіть трохи про такого гравця, як Анджело Качавенда...

- Поки не хочу запускати його в цю м'ясорубку. Як і Єгора Шалфеєва. Хороший футболіст. У плані бажання, самовіддачі, техніки. Так само, як і Качавенда. Анджело отримав травму. Тиждень працює за індивідуальною програмою. У нього був надрив привідного м'яза. З літа будемо підпускати і рухатися далі. Потрібно дивитися на молодь і давати їм шанс, щоб вони прогресували. З молоддю мені працювати цікаво. Сподіваюся, побачу від них взаємні дії.