Між Києвом і Луганськом прірва, або три думки про гру «Динамо» проти «Зорі»

Динамо Київ 14 Квітня, 23:05 2466
Між Києвом і Луганськом прірва, або три думки про гру «Динамо» проти «Зорі»
Завершився центральний матч 25-го туру УПЛ між луганською «Зорею» та київським «Динамо».

Поєдинки між другою та третьою командою української першості традиційно проходять у безкомпромісній боротьбі. І у вечір п'ятниці все сталося по прогнозованому сценарію: велика кількість моментів, боротьба на кожному клаптику поля, пристрасті під час та після гри.

Але попри всі чесноти команди Юрія Вернидуба, помітно, що «Динамо» володіє достатнім ресурсом, щоб схилити чашу терезів на свою користь. Depo.Сектор аргументує в чому саме проявлялася перевага «Динамо» над «Зорею».

— клас «Динамо» серйозно вирізняється на фоні «Зорі». Якщо в попередніх поєдинках між «Зорею» та «Динамо» луганська команда практично ні в чому не поступалася своїм іменитим суперникам і навіть їх перемагала, то сьогоднішній матч показав клас динамівців. Можливо, далися взнаки ослаблення луганчан у вигляді Олександра Караваєва, який перейшов у «Фенербахче», або ж проста втрата форми та мотивації. Ці питання залишаються відкритими, проте, це не применшує заслуги «Динамо» у поєдинку.

— продовження куражу Гармаша. Денис увійшов в новий 2017 рік з фантастичними статистичними показниками. В останніх трьох матчах півзахисник неодмінно забиває, а його команда здобуває перемоги. Загалом це вже шостий гол Гармаша в поточному сезоні і, дивлячись на тенденцію, далеко не останній.

Гол Гармаша в ворота «Зорі»:

— нова схема Реброва дає свої плоди. Наставник «Динамо» змушений був піти на ризикований крок зміни тактичної схеми команди після провального першого кола. Як бачимо, проти слабших команд все працює, як годинник і перемоги даються одна за одною. Чи пренесе тактична схема успіх у матчі з «Шахтарем», побачимо вже у наступному турі Прем'єр-ліги.

«Динамо» поступово знаходить свою гру і дає надію вболівальникам сподіватись на достойні виступи команди у єврокубках та національному чемпіонаті. Багато експертів заговорило про «чемпіонат однієї команди», а київське «Динамо» продовжує спростовувати їх своєю грою. Тож чекаємо на нові інтриги в українському футболі, бо підстави для цього є більш, ніж переконливі.