Юрій Дмитрулін - про перемогу на Nordic Challenge Trophy

Динамо Київ 15 Квітня, 20:07 989
Юрій Дмитрулін - про перемогу на Nordic Challenge Trophy
​На міжнародному турнірі Nordic Challenge Trophy серед футболістів 2005 року народження команда «Динамо» U-12 під керівництвом Юрія Дмитруліна посіла перше місце.

Наставник нашої команди поділився враженням від виступу на турнірі:

- Турнір був організований на високому рівні, команди розміщувалися у двох готелях, відстань до полів 10-15 хвилин на автобусі. Поля шикарні, хороший комплекс, у кожної команди своя роздягальня. Грали й на штучному покритті, й на натуральному. Єдине, було не дуже зручно, що дітям доводилося після ігор просто сидіти на стадіоні та чекати наступного матчу назад відвозили лише ввечері.

Як сказали організатори, вони організували цей турнір під марку «Динамо» завдяки тому, що наші команди погодилися приїхати, вони були задоволені, що обидві наші вікові групи взяли участь.

Що стосується команд, двох суперників ми вже бачили на інших турнірах. Зазначу, що нещодавно ми перейшли на новий формат: раніше грали 8 польових гравців та воротар. А тепер 11 на 11. Усе зовсім по-іншому: інші відстані, швидкості. Намагалися використовувати простір, іноді просто розривали оборону суперника. Біля наших воріт особливих проблем ніхто не створив, хіба що ми самі припускалися неточних передач, помилок або обрізок.

За складністю можу виокремити останній матч із північноірландським Boys'FA. Перед останнім туром нас влаштовувала нічия або перемога, не можна було лише програвати. Так склалося, що один наш гравець помилився, зробивши поперечну передачу, й суперник вийшов віч-на-віч, але інший футболіст просто врятував команду, зробивши фол останньої надії. Тож уже в середині першого тайму ми залишилися в меншості, та ще й грали проти вітру, загалом, гра була напруженою, нервовою, нам не все вдавалося, але за рахунок вольових якостей, самовідданості й того, що хлопці билися один за одного, змогли вистояти та зберегти нічийний результат. У перерві поговорили, зробили певні зміни, й на контратаках за вітром грати стало вже легше. Плюс, суперник втомився, а наші хлопці, навпаки, завелися, хотіли виграти та забили два м'ячі, а могли ще. Північноірландці грали грубо, провокували, але хлопці молодці, витримали до кінця. Ця гра дуже сподобалася. А взагалі, хороші епізоди були в усіх матчах.