Паулу Фонсека: «Намагатимемось вивчити «Динамо» якомога краще»

Футбол України 15 Квітня, 21:38 996
Паулу Фонсека: «Намагатимемось вивчити «Динамо» якомога краще»
Головний тренер донецького «Шахтаря» поділився враженнями після перемоги над «Олімпіком» (0:4), а також розповів про підготовку до гри з київським «Динамо».
«Шахтар» продемонстрував чудову гру. Ми надійно діяли в обороні та забили чотири м’ячі, хоча могли й ще. Було багато гольових шансів. Гадаю, матч з «Олімпіком» не надто відрізнявся від поєдинку з «Чорноморцем», як і від попередніх зустрічей з «Олімпіком». Можливо, тоді ми створили навіть більше моментів, просто не було реалізації, якої, на щастя, не забракло сьогодні. Це заслужена перемога.

Про матч із «Динамо» ми починаємо думати вже сьогодні. Готуватимемося. Чудово розуміємо, якими якостями наділений суперник та наскільки складним буде поєдинок. Останнім часом кияни цілковито змінили власний стиль гри. Спробуємо підготувати нашу команду якнайкраще.

«Динамо» діє у 3 захисники? Цього року кілька команд чемпіонату України вже діяли проти нас із такою схемою. Звичайно, що «гірники» не змінюють своїх принципів і не підлаштовуються під гру суперника. Намагатимемось вивчити «Динамо» якомога краще та внести деякі корективи, щоб також здивувати», – цитує Фонсеку офіційний сайт «Шахтаря».