Павелко проінспектував стадіон «Металіст»

Футбол України 17 Квітня, 19:40 917
Павелко проінспектував стадіон «Металіст»
Сьогодні, 17 квітня, президент ФФУ відвідав Харків, де проінспектував футбольну арену «Металіст», на якій через місяць відбудеться фінальний матч Кубку України.

Також, в ході свого візиту до першої столиці України, Андрій Павелко зустрівся з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною. Разом вони на полі «Металіста», в рамках соціального проекту «Відкриті уроки футболу», подарували м’ячі 120 місцевим школярам, половина з яких діти-переселенці.

«Керівництво області допомогло повернути до Харкова міжнародні матчі. І я дуже вдячний Юлії Олександрівні за те, що вона сприяла проведенню цих матчів. Сьогодні ми обговорили пропозицію про те, щоб матч Україна - Туреччина (відбірковий матч до ЧС-2018, який відбудеться 2 вересня - ред.) пройшов у Харкові. Думаю, що ця ідея отримає одноголосну підтримку виконкому ФФУ. Харків прекрасно зустрічає такі матчі», - розповів про підсумки робочої зустрічі Андрій Павелко.

Пізніше очільник ФФУ взяв участь в робочій нараді з футбольним активом області та передав керівнику ХОФФ Євгену Краснікову новий автомобіль для потреб організації.

Нагадаємо, що в суботу, 15 квітня в Харкові відбулося позачергове засідання виконкому ХОФФ. Учасники зустрічі підтримали рішення XIX конгресу ФФУ, який відбувся 14 квітня, та обрали трьох делегатів (голову КОФФ Євгенія Краснікова, Вадима Тополянського та Катерину Монзуль) для участі в конгресі ФФУ, що відбудеться 16 червня. Також виконком організації одноголосно підтримав кандидатуру Андрія Павелка на майбутніх виборах президента ФФУ.