Ігор Левченко: «Динамівці діяли по результату. Без паніки і метушні»

Динамо Київ 18 Квітня, 17:33 921
Ігор Левченко: «Динамівці діяли по результату. Без паніки і метушні» Фото: zarya-lugansk.com
​Голкіпер «Зорі» Ігор Левченко поділився враженнями від матчу проти київського «Динамо»:

- Звичайно, після гри з «Динамо» ми були засмучені результатом. По ходу гри створювали моменти, могли забити. Але пропустили, якщо можна так сказати, гол на відскоку. Заблокували удар. М'яч відскочив. Футболіст «Динамо» вийшов один на один і легко зміг забити.

На мій погляд, «Динамо» грало на контратаках. Особливо у другому таймі. Вони використовували довгі передачі, забігали за спини нашим захисникам. Намагалися контролювати м'яч. У нас це часто виходило. Були хороші моменти. Виходили в атаку через дрібний і середній пас. Шкода, що не забили, — цитує Левченка zarya-lugansk.com.

- На твій погляд, чи вибило «Зорю» із колії те, що були зроблені дві незаплановані заміни?

- Звичайно. Коли відбуваються такі заміни, тренерському штабу доводиться ламати голову, вносячи корективи в малюнок гри. Вони, награючи склад, розраховують на одне, дають установку, а потім все змінюється.

Після першого тайму у нас залишалася лише одна заміна, і складно було щось змінити. Одним словом, для тренерського штабу це головний біль, а що стосується футболістів, то ми знаємо вимоги, знаємо, як діяти. Нам було трохи легше.

- Моментами суперник затягував час...

- Вони діяли спокійно. Нікуди не поспішали. Плюс, у них вийшло забити м'яч. Динамівці діяли по результату. Без паніки і метушні.

- У будь-якому випадку, це зайвий раз підтверджує те, що давно минули ті часи, коли луганчани грали з «Динамо» і «Шахтарем» виключно від оборони...

- Так, ці часи минули. І проти «Динамо» в цій грі ми намагалися грати першим номером, контролюючи хід зустрічі. Статистика це підтверджує. Думаю і суперник звернув на це увагу. Кияни бачили, що ми при нагоді йшли в атаку, нав'язували свою гру. Мені ж здалося, що вони більше намагалися грати за рахунок довгих передач, сідали на свою половину поля і зустрічали нас вже там.

- Напевно, були обговорення після гри епізоду з грою рукою у штрафному майданчику «Динамо»...

- Одразу після матчу не вдалося подивитися цей момент. Ті хлопці, які перебували безпосередньо в штрафному говорили, що гра рукою була однозначно. Як побачили потім на повторі, було дійсно так. На жаль, другу гру поспіль арбітр у ворота суперників пенальті не дає.