Герой футбольного дня. Віктор Кашшаї

Світовий футбол 19 Квітня, 10:43 2330
Герой футбольного дня. Віктор Кашшаї
Про суддівство Віктора Кашшаї в матчі Ліги чемпіонів «Реал» - «Баварія».

Важко все це вкладається в голові. До пори до часу тема суддівської бездарності не поставала так гостро. Помилкові рішення арбітрів називали частиною гри. Говорили про те, що це один з елементів футболу, який робить його більш живим, непередбачуваним. Воно дійсно так. Місце для помилок повинно бути. Але ці помилки повинні бути рідкісними і неочікуваними.

А що маємо зараз? Дізналися прізвище арбітра в полі – і відразу, ще до матчу, налаштували себе на щось неладне. Репутація Віктора Кашшаї говорить сама за себе і не дозволяє спокійно ставитися до персони цього судді. В підсумку, так і вийшло. Матч «Реал» - «Баварія» приєднався до ланцюжка матчів, у яких прямий вплив на результат спричинили невдалі суддівські рішення.

Виктор Кошшои (Венгрия)

Це вже не частина футболу. Це вже якась жахлива і плачевна тенденція. Спочатку «Барселона» в 1/8-й фіналу, потім усі (!) чотири стартові чвертьфінальні матчі, тепер один з матчів-відповіді. Кашшаї винен. Але він – лише частина системи, яку, схоже, ніхто не бажає зламувати.

«Феєрія» наприкінці поєдинку – це наче виплеск назовні всього спектру негативних емоцій, які накопичилися протягом основної фази поєдинку. Адже вилучення Відаль міг заробити значно раніше, не на 86-й хвилині. Каземіро міг піти з поля у другому таймі, коли, «висячи» на карточці, не цурався грубих фолів. Пенальті у ворота мадридців дискусійний, а ще низка дрібних помилок, які, зібравшись в купі, залишили непрямий вплив на результат.

Звичайно, найчастіше згадуватимуть про притягнуту за вуха жовту карточку для Відаля на 84-й хвилині, потім – другий гол Роналду з явного офсайду. Є питання і до третього голу, коли Роналду, здається, перебував не за лінією м'яча в момент передачі Марсело.

Реал - Бавария

Реал - Бавария

Реал - Бавария

Футбол прогниває. І це дуже погано. Футбольні чиновники повинні задуматися над результатами і плодами своєї роботи. Чому так? Чому після матчів найвищого рівня більше обговорюють не феноменальні спортивні досягнення (як, наприклад, сто голів Роналду у Лізі чемпіонів), а роботу обслуговуючого персоналу? Явно щось рухається не своїм шляхом.