Світовий футбол 19 Квітня, 12:01 1680
Поразка «Баварії» – на совісті бригади на чолі з Кашшаї. Експерт про суддівство матчу «Реал» - «Баварія» | 19-27
«Реал» - «Баварія» - суддівський аналіз матчу від Мирослава Ступара.

Суддівський експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар проаналізував суддівство матчу «Реал» - «Баварія». Мирослав Іванович одностайний і впевнений у своїх словах. Те, що відбулося на полі – результат діяльності суддівської бригади. Принаймні, «Баварія» якщо й повинна була програти – то не так.

- В матчі треба відзначити два моменти. На 84-й хвилині Відаль виконав підкат в стилі Карла-Хайнца Шнеллінгера – футболіста збірної Німеччини середини минулого тисячоліття. Підкат – чистий. Відаль зіграв у м'яч, а суддя показав чилійцю жовтої карточки. Пояснень рішенню Кашшаї немає. Четвертий арбітр знаходився поруч з епіцентром подій, ситуація розгорнулася у нього на очах. Він теж не зреагував і не підказав Кашшаї, - зазначив експерт.

Реал - Бавария

А це – ключовий момент у поєдинку, бо гра була гострою. «Баварія» проводила, можливо, свій найкращий матч за останній час. «Реал» теж діяв непогано, але явно тримав у голові рахунок першої зустрічі.

Другий момент – на 105-й хвилині, коли Роналду забив другий гол після подачі Рамоса. Явний офсайд. Асистент Кашшаї «проспав» епізод, адже він, - епізод, - не був тонким. Це теж ключова помилка, після якої «Баварії» відігратися було нереально.

Віктор Кашшаї чудово розумів ситуацію. Він згладжував моменти і не давав другої жовтої Каземіро й тому ж Відалю. Що змінилося на 84-й хвилині? Чому Кашшаї придумав друге попередження і вилучення? Важко сказати, - підсумував Мирослав Ступар.

Нагадаємо, матч-відповідь 1/4-ї фіналу Ліги чемпіонів між «Реалом» та «Баварією» завершився перемогою мадридців 4:2 у доданий час. За сумою двох поєдинків іспанці перемогли «Баварію» 6:3.