Трансферні пошуки для «Динамо». Сербія. Частина 1

Динамо Київ 19 Квітня, 13:26 2961
Трансферні пошуки для «Динамо». Сербія. Частина 1
Гравці для можливого підсилення першої команди «Динамо».

Мене завжди приваблювали трансферні роботи. Та я вже дуже давно не писав подібних робіт. І справа не в тому, що я перестав слідкувати за трансферним ринком. Просто Динамо перестало купувати гравців такого рівня, який цікавий мені. Та не так давно була конференція із Бериславом Станоєвичем. У якій він розповів про свої нещодавні поїздки в Сербію.

І ці поїздки пов’язані із трансферними планами Динамо на літо. Цілком зрозуміло, що я вирішив приєднатись до селекційних пошуків. І хоча у мене не має можливостей Берислава, та я із висоти мого трансферного досвіду спробую розповісти про те, хто зацікавив мене у місцевій Суперлізі під підсилення першої команди. Бо є дуже багато талановитих гравців 16-19 років, та вони наразі лише для підсилення нашого дублю.

Урош Джурджевич

Безумовно це найцікавіший кандидат у місцевому чемпіонаті. По суті це єдиний гравець який викликається до основної обойми національної збірної Сербії стабільно. Хоча досі так і не зіграв жодного матчу. Та за своїм рівнем він на сьогодні найкращий гравець чемпіонату. Урош має достатню практику виступів в Нідерландах і Італії, де він провів по одному сезону. Щоправда в Вітессі він грав здебільшого за дублюючий склад, а в Палермо грав в основі. Йому не так давно виповнилось 23 роки. Силовий гравець, середніх габаритів із гарною технікою і нестандартними рішеннями в заключній фазі атаки. Дуже настирний, гарно грає на другому поверсі, любить грати із глибини. Проблематичною рисою, як на мене, є одноногість. Ліва нога виключно для ходьби. Інформація про інтерес Динамо до нього має місце.

Гуелор Канга

Досвідчений плеймейкер Црвени Звєзди і збірної Габону. Маленький і швидкісний гравець із прекрасним дриблінгом, баченням поля. Канга дійсно плеймейкер, бо він не забиває багато, але дуже стабільно і якісно віддає гольові передачі. Не можу сказати, що я захоплююсь його грою. Однак, він лідер команди, яка на першому місті в чемпіонаті. Напевно найслабша риса – габарити. Тобто слабкий потенціал у силовій боротьбі. Все ж таки гравець непотужний, грає більше на чистих м’ячах. Та я не дивився із ним багато відео. Варіант заслуговує на увагу саме через яскраві атакувальні здібності гравця.

Нікола Мараш

Відкриття останніх років в Сербії. Як на мене, то за своїм потенціалом цей 21-річний центральний захисник збірної Сербії і Рад Белград цілком може реалізувати себе у дорослому футболі. Він вже другий сезон як капітан своєї команди. Агресивний, потужний, дуже небезпечний на стандартах. Якісно читає гру, гарно страхує, швидко приймає рішення. Є якісний довгий пас, є досвід гри в три центральні, де він займає позицію центрального захисника. За останній сезон він сильно додав саме в виборі позиції, виході з оборони в атаку. Працювати треба над середнім пасом в дотик під тиском. Як на мене, то тут є певні проблеми. Та лідерські якості на високому рівні. Саме тому якщо ми продаєм Віду, то треба брати Мараша.

Дійсно в Сербії зараз не найкращий період. Хоча на так і давно золоте молоде покоління виграло ЧС. Та більшість із тих гравців вже залишила Сербію. Та поки що лише один Мілінкович-Савич у дорослому футболі на високому рівні себе реалізує. Груїч пробує пробитись до основи Ліверпуля, а Живкович - Бенфіки. Всі інші не досягли висот. І це засмучує, бо ж з моменту перемоги у ЧС пройшло два роки. Я ж відштовхуюсь від реалій. Селекціонер Динамо Київ зізнався в тому, що в 2017 році був в Белграді і дивився кандидатів в Динамо. Тому я спробував знайти декілька цікавих варіантів для нас на мою думку.