«Шахтар» обіграв «Динамо» на НСК «Олімпійський»

Динамо Київ 21 Квітня, 21:59 2346
«Шахтар» обіграв «Динамо» на НСК «Олімпійський» | 19-27
«Динамо» знову програє матч «Шахтарю» і втрачає практично усі шанси на чемпіонство цього сезону.

Перші хвилини гри «Динамо» - «Шахтар» вийшли дуже цікаві та захоплюючі. Команди раз за разом обмінювались небезпечними моментами. Забивав Андрій Ярмоленко, але гол не зарахував арбітр. А згодом голом таки відзначився «Шахтар». Після передачі Марлоса головою замкнув чудовий пас Факундо Феррейра.

«Шахтар» і далі продовжував якісно атакувати. У «Динамо» було багато проблем із першою передачею. Гравці атакувального плану довший час проводили без м'яча. Хороший момент зрівняти рахунок близько тридцятої хвилини був у «біло-синіх». Морозюк класно подав зі штрафного, але захисники «Шахтаря» відбили цей наступ.

У підсумку, перший тайм пройшов за сценарієм «гірників», як би прикро не було. У «Динамо» був лише один удар і той повз ворота. У ствір жодного пострілу.

Другий тайм розпочався з атаки «Динамо». Два кутові виконала команда Реброва, але вони нічого не принесли.

Тоді свої атаки розпочав «Шахтар». Був стандарт, від нього відбились гравці «біло-синіх». Тоді Бернард віддавав гостру передачу до штрафного і, на щастя, ніхто з гравців «Шахтаря» не замкнув цей пас.

По суті, до 60 хвилини команди нічого особливого не створили. Подачі з флангу, кутові та стандарти, але до ударів по воротах це все не доходило.

Також, що цікаво, «Шахтар» дуже класно вибудував гру в лінію захисників. «Динамо» раз за разом попадало в положення поза грою, що автоматично лишало киян небезпечних моментів.

Тоді ще був удар у виконанні Пантича, але знову ж таки, Пятов тримав все під контролем. Декілька разів від гравців «Динамо» відмахувався Срна, на що арбітр закривав очі. В одному з таких моментів отримав травму носа Тамаш Кадар.

У підсумку «Динамо» програло мінімально свій домашній матч проти «Шахтаря» - 0:1!