Формат чемпіонату сезону-2017/18: яким він буде?

Футбол України 22 Квітня, 17:07 1151
Формат чемпіонату сезону-2017/18: яким він буде?
​Наступного понеділка це питання обговорять на Робочій нараді за участі ФФУ, УПЛ і тренера національної збірної Андрія Шевченка

До завершення сезону-2016/17 у Лізі Парі-Матч залишилося сім турів турнірної дистанції й трохи більше півтора місяця. Отже, саме час розглянути можливі формати наступного сезону.

За спільною ініціативою Федерації футболу України, Української Прем’єр-Ліги і наставника національної збірної Андрія Шевченка відбудеться Робоча нарада, на якій розглядатимуться два блоки питань: перший – розробка плану-календаря і формату чемпіонату УПЛ на сезон-2017/18, другий – обговорення актуальних проблем вітчизняного футболу.

Почнеться Робоча нарада наступного понеділка, 24 квітня, о 15.00. Місцем її проведення обрано зал засідань Виконкому ФФУ на 5 поверсі Будинку футболу. Її учасниками будуть керівники ФФУ та УПЛ, головні тренери й керівники клубів УПЛ, а також Андрій Шевченко.

Такий представницький склад Робочої зустрічі зумовлений надзвичайною важливістю питань, які на ній розглядатимуться. Ключове з них, безумовно, – формат чемпіонату УПЛ на наступний сезон.