Між Мочановим і ультрас «Динамо» розгорілася перепалка

Динамо Київ 23 Квітня, 13:51 4179
Між Мочановим і ультрас «Динамо» розгорілася перепалка
Відомий гонщик, телеведучий і волонтер Олексій Мочанов розкритикував поведінку динамівських ультрас під час матчу з «Шахтарем», а представники фанатського руху різко йому відповіли.

«Звернення до вболівальників, фанатів, тіффозі:

Скажіть, ви справді думаєте, що протягнувши на сектори піротехніку і дими - самі стаєте крутими, і допомагаєте цією хернею команді грати, а глядачам - дивитися і вболівати? Правда?» - написав Олексій Мочанов у своєму Facebook після поєдинку «Динамо» - «Шахтар» на НСК «Олімпійський» (0:1).

«Нахера ви влаштовуєте димові завіси і аццкий гуркіт під час гри? Щоб що? Щоб кому і що показати і довести? Гравцям? Іншим вболівальникам? Глядачам на стадіоні? Тим, що прийшли з дітьми або з АТО, де цей гуркіт сприймається ніхрена не як феєрверк. А як розриви аорти, від яких хочеться проникнути під землю, як мінімум - пригнути голову.

Смердючий дим і гуркіт - це по-вашому футбол і вболівання? Вивезли б вас один раз подивитися і послухати, як вболіває за «Барселону» «Камп Ноу». Сім'ями, з дітьми, секторами. Із взаємною повагою один до одного. І до команди суперника в тому числі, навіть якщо програли. Або не змогли забити, як колись «Севільї», коли Хаві Варас зробив вісім нереальних сейвів, включаючи відбитий пенальті від Мессі та пробитий ним же запаморочливий штрафний. Стадіон «Барселони» аплодував «Севільї» та її воротареві стоячи.

Вчора на матчі було більше 50 тисяч глядачів. Кому потрібен був їдкий дим, який нікуди особливо не йшов - конструкція передбачає, що арена тримає тепло. І тому дим, як і тепло, йде з арени довго. Нескінченно довго. Дивлячись на цю димяру, навіть дивно, що на стадіоні забороняють курити.

Мені незрозуміло, яким чином при такій суворої охорони і ретельному огляді на вході на сектори все-таки потрапляє піротехніка і купа білої стрічки, якою фанати бездумно і презирливо закидають кутовий прапорець навпроти свого віражу. У дупі проносять, чи що? Може, тому воно так і смердить, секрет розкритий?


Вчора на матчі були делегати УЄФА, які інспектують стадіон. Ви думаєте, вони після фаєр-шоу і поведінки уболівальників поставлять НСК високі оцінки за організацію процесу і безпеку? І Києву будуть пропонувати матчі високого клубного і збірного рівня? Помиляєтеся.

Я говорив з парою інспекторів. Вони були сильно не в захваті від побаченого. Андрій Павелко з Вадимом Костюченком із ФФУ теж. Це можна пояснити.

Земляки, кияни, фанати, вболівальники, ну ви ж не дикуни, не первісні і не аборигени. В кінці-то кінців. Кому захочеться взяти сина чи друзів, які повернулися з війни, щоб прийти і замість футболу крізь отруйний дим подивитися як ви міряйте фаєрами?

Після гри до вашого сектору підійшов Віда, подякував, за ним підтяглися й інші футболери. Напевно, говорили спасибі, що ніхто не згорів. Нам із центрального сектора було не дуже зрозуміло, чому команда не пробіглася коло, щоб подякувати і тим, хто зібрався на арену повболівати за своїх без піротехніки, туалетного паперу в рулонах і сигарет.

Може команда втомилася, хоча сильно виснаженими вони не виглядали. Як і сильно засмученими після чергового вльоту найпринциповішому суперникові. Ми засмутилися - більше. Навіть не стільки через відсутність результату, скільки через відсутність гри. Але ми як і раніше віримо в команду, в клуб, в Ребруху, в наших молодих і перспективних в будь-якому віці хлопців.

Від Коваля до Ярмоли, від Гаріка Гармаша до Віктора Віталійовича Циганкова 1997 року народження. Працюйте, Мужики. Вчора на вас приходили подивитися реальні бойові та героїчні офіцери. Вердикт був - потрібно на місяць на полігон ВДВ, морально-вольові та психологію підтягнути. У футбол команда грати вміє. Боротися і віддаватися через не можу поки не виходить. Характер «Динамо» кудись подівся. Потрібно створювати умови, щоб його повернути.

Ігоре Михайловичу, десантники готові прийняти ваших мільйонерів на курси підвищення кваліфікації ведення бою. Бою і боротьби вчора не вистачало. Тому і програли. І навіть не побилися, як зазвичай. Вже добре. Пара жовтих карток і жодної прямої червоної в грі «Динамо» - «Шахтар» - це рівень. Значить, всіх все влаштовує. Крім нас», - заявив Мочанов.

Картинки по запросу мочанов динамо

«Наш герой в ковбойському капелюсі не скупиться на образи: каже, що фанати - дикуни і аборигени, які, мабуть, проносять піротехніку «в дупі» тому так і смердить. Ну і, звичайно, головна проблема, що Льошкіним друзям з корумпованою ФФУ поведінка ультрас не подобається. Те саме ФФУ, яке планомірно вбиває наш футбол.

Що ми хочемо сказати нашим ковбоєві? Дикуни з ультрас «Шахтаря» з перших днів вели боротьбу з ватяною заразою на своїй землі. Їх переслідували, викладали списки учасників руху з їхніми контактними даними, виловлювали по одному. Кілька тисяч цих «дикунів» воювали і воюють в АТО.

Ультрас «Металіста», Чорноморця та інших східних областей робили все, щоб ватяна хвороба не пішла по країні. Учасники всіх ультрас-рухів надають допомогу і є учасниками АТО.

Незважаючи на масовий спад інтересу до футболу, незважаючи на те, що на матчі УПЛ ходить по 5-6 тисяч осіб, з них в тому ж Києві більше тисячі - це представники WBC Ультрас «Динамо» & «Родичі». Переважна більшість київських «уболівальників» не може доїхати на домашній матч в «Олімпійському», зате тисячі київських ультрас колесять на виїзні ігри по всій Україні та чимало тих, хто на останні гроші пробиває євроматчі.

Здавалося б, існують всі передумови до занепаду руху, але ми відомі у всій Європі. Про нас регулярно пишуть провідні ультрас-видання.

Коли кілька місяців тому на матч «Динамо» - «Бешикташ» приїхало 6 тисяч турків, які тероризували весь Київ, то за честь клубу, міста і країни заступилися саме «дикуни». Саме вони відбили чимало звичайних вболівальників із лап гостей.

Льоша, ти так захоплюєшся футболом на «Камп Ноу». Ось і їдь на матчі цих модних команд. Звичайно, в Україні футбол можна зробити популярним, але щось у твого дружка Павелка це ніяк не виходить (ультрас ж винні).

Ми ж будемо підтримувати наш клуб всіма можливими способами при будь-яких обставинах. Навіть незважаючи на твоє ниття», - йдеться у заяві на сторінці Ultras Hearts.