Дмитро Михайленко: «У матчі з «Шахтарем» постараємося зробити диво»

Футбол України 23 Квітня, 16:23 1029
Дмитро Михайленко: «У матчі з «Шахтарем» постараємося зробити диво»
Головний тренер «Дніпра» заявив, що його підопічні збираються здивувати «Шахтар» у півфінальному матчі Кубка України.

- З огляду на вашу наступну гру, в півфіналі Кубка України з «гірниками», ви напевно були одним із найбільш зацікавлених людей, які дивилися поєдинок «Динамо» - «Шахтар». Які ваші враження?

- Я скажу більше про «оранжево-чорних», які, в принципі, не змінюють ігровий стиль. У них все направлено на вдосконалення своєї тактичної схеми. думаю, найбільша проблема, з якою підопічні Паулу Фонсеки стикаються в весняних матчах сезону, - це питання мотивації. За великим рахунком, доля чемпіонства була вирішена ще в лютому, і після вильоту з Ліги Європи тренеру напевно було складно налаштувати своїх футболістів на поєдинки внутрішніх змагань. У майстерності же «Шахтар» зараз перевершує всіх, володіючи найкращим підбором виконавців.

- Напевно, все чекають фіналу Кубка України між «Динамо» і «Шахтарем». Що «Дніпро» може протиставити «оранжево-чорним»?

- У нас є одна можливість - це зробити подвиг, а для цього потрібно залишити на полі всі сили. Без віри немає сенсу їхати до Харкова. Розраховуємо ми і на те, що «Дніпро» буде супроводжувати удача. Матчі проти заздалегідь більш сильного суперника виграються завдяки фортуні, відмінній грі воротаря і реалізації нечисленних моментів. Звичайно, ми постараємося підготувати противнику і якісь сюрпризи. Зрозуміло, що «Шахтар» - явний фаворит, і це навіть не обговорюється. Проте просто так ми не здамося. Знову ж таки - будемо виходити на поле з вірою у власні сили. Хлопці повинні чітко виконувати план в кожній фазі гри і на кожній ділянці поля. З цими знаннями і надією «Дніпро» постарається зробити диво, - цитує Михайленка zbirna.com.