Узгоджено календар і формат чемпіонату УПЛ сезону-2017/18

Футбол України 26 Квітня, 09:27 1845
Узгоджено календар і формат чемпіонату УПЛ сезону-2017/18
Незабаром узгоджений формат турніру представлять громадськості.

У понеділок, 24 квітня, відбулася Робоча нарада за участі керівництва ФФУ та УПЛ, клубів УПЛ, тренерів більшості клубів Ліги, а також наставника національної збірної Андрія Шевченка. Головною темою наради було обговорення перспектив чемпіонату УПЛ наступного сезону, а саме — кількості команд-учасниць і формули, за якою вони гратимуть. За результатами майже трьохгодинного обговорення його учасники ухвалили принципове рішення: і в сезоні-2017/18 чемпіонат УПЛ складатиметься з 12 команд. Також було домовлено наступного дня зібрати Робочу зустріч, на якій погодять решту принципових моментів.

У вівторок, 25 квітня, запланована Робоча зустріч відбулась: її учасниками стали представник ФФУ і тренерського штабу національної збірної, керівники УПЛ та клубів УПЛ. Після продуктивного обміну думок досягнуто згоди одразу з кількох важливих питань, які стосуються чемпіонату УПЛ сезону-2017/18: остаточно узгоджений формат турніру, який незабаром представлять громадськості, та сформовано календар усього сезону.

Таким чином можна констатувати, що завдяки багатосторонньому обговоренню можна вирішити будь-які протиріччя. А порозуміння, врахування інтересів усіх учасників футбольного співтовариства неодмінного приведе до успіху та сталого розвитку!