МФК «Миколаїв» vs «Динамо»: шлях до півфіналу

Динамо Київ 26 Квітня, 15:39 1849
МФК «Миколаїв» vs «Динамо»: шлях до півфіналу | 19-27
Останнім суперником київського «Динамо» на шляху до фіналу Кубка України став МФК «Миколаїв».

Пригадаємо шлях обох команд до півфіналу турніру.

Господарі поля розпочали похід за трофеєм 21 вересня. В 1/16 фіналу «корабелам» протистояла вінницька «Нива». Гра відбулася у Вінниці, на СК «Нива».

1/16 фіналу. «Нива» (Вінниця) - МФК «Миколаїв» - 0:2

21.09.2016. Вінниця. СК «Нива». 1600 глядачів

Склад «Миколаєва»: Чумак (к), Пінчук, Батюшин (Момот, 85), Кошелюк (Берко, 60), Лакуста (Саркісян, 87), Ковальов, Павлов, Сартіна, Назаренко, Сафонов. Рогозинський.

Голи: Берко (7), Саркісян (90+3)

В 1/8 фіналу МФК «Миколаїв» лише у серії пенальті здолав «Оболонь-Бровар».

1/8 фіналу. МФК «Миколаїв» - «Оболонь-Бровар» (Київ) - 0:0 (пен. 5:4)

26.10.2016. Миколаїв. Центральний міський стадіон. 730 глядачів

Склад «Миколаєва»: Чумак, Дударенко (Кошелюк, 59), Саркісян, Шаврін, Момот, Муховиков (Берко, 72), Ковальов, Павлов, Буличев (к), Сартіна, Рогозинський (Батюшин, 91).

У чвертьфіналі миколаївці тим же шляхом - у серії пенальті на своєму полі - переграли «Іллічівець». І знову основний час гри завершився без голів.

1/4 фіналу. МФК «Миколаїв» - «Іллічівець» (Маріуполь) - 0:0 (пен. 4:2)

26.11.2016. Миколаїв. Центральний міський стадіон. 1500 глядачів

Склад «Миколаєва»: Чумак, Бессалов (Батюшин, 81), Берко, Саркісян, Шаврін, Кошелюк, Ковальов (Муховиков, 74), Павлов, Буличев (к), Сартіна, Рогозинський (Вітенко, 106).

Динамівці розпочали свій похід за Кубком України з трилеру на «Олімпійському», який відбувся за першого снігу, що несподівано випав наприкінці жовтня. Основний час завершився результативною нічиєю - 2:2, а в овертаймі «біло-синіх» прорвало - три м’ячі без відповіді у ворота луганської «Зорі».

1/8 фіналу. «Динамо» (Київ) – «Зоря» (Луганськ) – 5:2 (1:1, 1:1, 2:0, 1:0)

26.10.2016. Київ. НСК «Олімпійський». 5,347 глядачів

Склад«Динамо»: Рудько – Тимчик, Хачеріді (Віда, 69), Очигава, Антунеш – Рибалка (к) – Циганков (Громов, 71), Оріховський (Сидорчук, 84), Буяльський, Гонсалес – Мораес

Голи: Гонсалес (14, пас – Циганков, 97, пас – Буяльський), Циганков (65, пас – Мораес), Мораес (101, з пенальті, 119, з пенальті) – Форстер (22, з пенальті), Сіваков (88)

Чвертьфінальна зустріч з «Нафтовиком» мала відбутися ще 30 листопада. Динамівці прибули до Охтирки, вже навіть вийшли на поле, але головний арбітр матчу скасував гру. В результаті довгоочікувана зустріч відбулася лише 5 квітня, і перемогу в ній здобуло «Динамо» завдяки єдиному голу Дениса Гармаша.

1/4 фіналу. «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) - «Динамо» (Київ) - 0:1 (0:1)

05.04.2017. Охтирка, стадіон «Нафтовик», 4930 глядачів

Склад «Динамо»: Коваль, Пантич, Віда, Кадар, Антунеш (Очигава, 85), Морозюк, Шепелєв, Гармаш (Гонсалес, 67), Сидорчук (Федорчук, 73), Ярмоленко (к), Бєсєдін.

Гол: Гармаш (44).