Артем Франков: «Три «ліктьових» моменти в матчі «Динамо» - «Шахтар» залишилися абсолютно безкарними»

Динамо Київ 27 Квітня, 14:56 1433
Артем Франков: «Три «ліктьових» моменти в матчі «Динамо» - «Шахтар» залишилися абсолютно безкарними»
Головний редактор журналу «Футбол» здивований, що динамівці не відреагували на грубу гру з боку футболістів «Шахтаря».
«У п'ятничному поєдинку було три «ліктьових» моменти, що залишилися зовсім безкарними - я не хочу уточнювати, про що і про кого йдеться, щоб не будити зайві пристрасті, але ви мене прекрасно зрозуміли. Навіть не підбігти і не поштовхатися над тілом жорстоко вирубаного? Да-а, гра в «Динамо»...

Пам'ятаю, як мене багато років тому вивело з себе те, що ніхто з динамівців не покарав Серхіо Рамоса, який ударом ліктем в голову завдав важкої травми Рибці - це говорило про те, що команди як такої в Києві немає, і ветерани нишком підтримували цю точку зору. Ну а потім я подивився запис легендарного товарняка з тим же «Реалом» (3:2 після 0:2, на Кубок Сантьяго Бернабеу), коли Хорхе Вальдано дійсно відверто зламав Івана Яремчука. Так у другому таймі Олександр Заваров - от уже не знав, що він такий тафгай! - конкретно вирубив аргентинця стрибком ззаду, і тут же Горілий додав на горіхи, потупцювавши і злегка придушивши вражину... Що зламали нашого - знав. Що ответочка сяка-така зайшла - не знав.

І перейнявся, тим більше про це чомусь ніхто не писав і не згадував. От щодо тієї команди у мене не було жодних сумнівів - в її світлому сьогоденні і майбутньому!

Що, я закликаю до насильства, до бійок на футбольному полі? Та ніколи в житті, це все вам привиділося», - написав Франков у черговому номері журналу «Футбол».