Віталій Косовський: «У разі невдачі з «Чорноморцем» вболівальники «Динамо» просто не зрозуміють!»

Динамо Київ 27 Квітня, 17:26 793
Віталій Косовський: «У разі невдачі з «Чорноморцем» вболівальники «Динамо» просто не зрозуміють!»
Екс-півзахисник київського «Динамо» поділився своїм прогнозом на матч 27-го туру чемпіонату України проти «Чорноморця», який відбудеться на НСК «Олімпійський» 30 квітня.
«Якщо говорити чесно, в грі проти «Шахтаря» динамівці не здивували нічим. Хотілося побачити трохи інше «Динамо», яке б активно грало на флангах... Та й удари з середніх і дальніх дистанцій ніхто не відміняв - потрібно було їх використовувати побільше, і в цілому в атаці бути набагато агресивніше. Тоді б з'явився шанс на забиті м'ячі. Само собою, тренери мотивували хлопців, хоча на «гірників» настрій за замовчуванням повинен бути особливим. У киян був шанс трохи реабілітуватися в очах власних уболівальників, здобувши перемогу над принциповим суперником.

Що стосується одеситів, то навесні вони вразили! І своєю грою в цілому, і здобутими перемогами. З приводу майбутнього поєдинку: думаю, що нас чекає дуже цікавий матч. Якщо ви запитаєте про прогноз - звичайно ж, я хочу, щоб «Динамо» перемогло в цій грі, тому що не можна допустити іншого результату. У разі невдачі вболівальники просто не зрозуміють - на своєму стадіоні «Чорноморець» необхідно обігравати. Так як «Шахтарю» нам забити не вдалося, то, думаю, в недільній зустрічі динамівці зможуть підправити свою результативність - ставлю на 3:1 на користь «Динамо».

Мені важко зараз сказати, хто може зіграти замість дискваліфікованого Морозюка, тому як я не знаю, хто в якому стані підходить до цього поєдинку. Потрібно перебувати всередині команди і бачити тренувальний процес.

Це рішення залишиться за старшим тренером, який і визначить, як команда перебудується і зіграє проти одеситів. Але напевно коли до основи підійшли молоді футболісти, то потрібно давати їм шанс грати і проявляти себе. Звичайно, хлопцям потрібен час для здобуття зіграності.

Досвід в таких іграх вирішує багато - тому чим більше вони будуть виходити на поле в офіційних матчах, тим краще взаєморозуміння буде досягнуто між усіма динамівцями. Практика дійсно вирішує багато!» - цитує Косовського журнал «Футбол».