Динамівці у складі збірної U-17 програли Сербії

Збірна України 28 Квітня, 12:22 785
Динамівці у складі збірної U-17 програли Сербії | 19-27
У четвер, 27 квітня, юнацька збірна України, складена з футболістів 2000 року народження, в рамках підготовки до фінальної частини ЧЄ-2017 провела товариську гру проти однолітків із Сербії.

Підопічні Сергій Попова поступилися господарям матчу з рахунком 1:5.

Збірна Сербії з перших хвилин матчу заволоділа ініціативою, і вже в першому таймі зуміла чотири рази розписатися у воротах нашої команди. Тож, на перерву команди пішли за рахунку - 0:4 на користь збірної Сербії.

У другому таймі підопічні Сергія Попова зуміли нав’язати господарям боротьбу. На 55-ій хвилині зустрічі єдиний гол українців в цьому матчі забив Ісаєнко. Щоправда, Сербія також відзначилась в другому таймі, встановши на 75-ій хвилині матчу остаточний рахунок цього спарингу - 5:1.

Товариський матч

Сербія U-17 - Україна U-17 - 5:1

Голи: Ступаревич (13,23), Гаврич (28, 40), Бабич (75) - Ісаєнко (55)

Україна (стартовий склад): Бабічин - Слива, Снурніцин, Супряга, Кащук, Цитаїшвілі, Ісаєнко, Малишкін, Титаєвський, Харжевський, Приходько.