Віктор Леоненко: «Сподіваюся, через два тури привітаю Ахметова з золотом. Якщо «Динамо» не втратить очки з «Чорноморцем»

Динамо Київ 28 Квітня, 15:48 1160
Віктор Леоненко: «Сподіваюся, через два тури привітаю Ахметова з золотом. Якщо «Динамо» не втратить очки з «Чорноморцем»
Експерт програми «Великий футбол» - про лідерство «Шахтаря» та найближчий поєдинок «гірників» із «Олександрією».
«Сподіваюся, через два тури я привітаю президента «Шахтаря» з золотом. Якщо, звичайно, «Динамо» не втратить очки у зустрічі з «Чорноморцем». Що стосується матчу з «Олександрією», то по ідеї він не повинен бути простим.

Команда Володимира Шарана веде зараз боротьбу з «Чорноморцем» і «Олімпіком» за путівку в Лігу Європи і напевно захоче зайняти місце вище, щоб стартувати в кваліфікації єврокубка якомога пізніше. Тому і сподіваюся побачити справжню «рубку» в Харкові. Хоча багато що залежатиме від того, в якому складі підійде «Олександрія» до гри з «Шахтарем», чи зуміють відновитися травмовані. А так у «городян» непогана команда, яка без бою не здається. Одним словом - мужики. Ще б пак майстерності додати... У «гірників» же протягом цієї весни лише одна проблема - як поліпшити реалізацію. Занадто багато не забивають донеччани в цьому році», - заявив Леоненко в ефірі каналу «Футбол 1».