​Зураб Очігава: «Якщо треба, то старші можуть і «дати прочухана»

Динамо Київ 29 Квітня, 15:31 1175
​Зураб Очігава: «Якщо треба, то старші можуть і «дати прочухана»
21-річний захисник «Динамо» Зураб Очігава в нинішньому сезоні провів сім поєдинків, три з яких - в «основі».

І тренери, і вболівальники покладають на хлопця великі надії, вважаючи, що саме він зможе стати гідною заміною досвідченим виконавцям лінії оборони. В інтерв'ю журналісту FootBoom Зураб розповів про довіру тренерського штабу і про унікальний шанс, який у столичному клубі дається тільки раз.

- Зураб, ти прийняв участь в кубковому матчі з МФК «Миколаїв» (4:0). Які враження?

- Був непростий поєдинок. У першому таймі суперник навіть створив кілька небезпечних моментів біля наших воріт, при цьому оборонявся практично всім складом. Десять чоловік ззаду і тільки один нападник попереду. Незважаючи на великий рахунок, довелося потрудитися, щоб вийти у фінал.

Відзначу також вболівальників. Приємно грати при заповнених трибунах, коли спостерігається по-справжньому футбольна атмосфера.

- «Динамо» останнім часом невдало грає проти «Шахтаря», але саме «гірники» будуть протистояти вам у фіналі. Руки не опускаються?

- Ні, що ви! Кожен хоче виграти у «Шахтаря», обіграти цю команду. Кожен з нас докладе максимум зусиль, адже це буде принциповий матч. З нетерпінням чекаємо фіналу.

- Попереду у вас гра з «Чорноморцем», який другу частину чемпіонату проводить навіть краще, ніж «Шахтар» і «Динамо»...

- Налаштовуємося на важкий матч. Дуже хочемо досягти позитивного результату і порадувати вболівальників грою. Також важливо виконати установку тренера.

- Зараз Сергій Ребров надає довіру молодим гравцям. Відчуваєте це?

- Безумовно. Це стимул, кожен бачить і розуміє, що є шанс. А в «Динамо» такий шанс дається раз у житті. Я повинен робити свою роботу, віддаватися на тренуваннях і в грі на всі сто, а далі вирішувати тренеру.

Допомагають старші? Так, вони підказують, а коли треба, можуть і «дати прочухана».