Александар Пантич: «Я радий, що граю в «Динамо». Вважаю, зробив правильний вибір»

Динамо Київ 30 Квітня, 23:35 1732
Александар Пантич: «Я радий, що граю в «Динамо». Вважаю, зробив правильний вибір»
Сербський оборонець «Динамо» розповів про часи, коли виступав в Іспанії та як відбувся його до складу «біло-синіх».

Про перехід в «Динамо»

Все сталося дуже швидко. Я хотів піти з «Алавеса» і щось змінити, принципово відмовився там залишатися, адже хотів отримати ігрову практику. У мене були й інші варіанти. Наприклад, пропозиція від турецького «Бурсаспора», але перейшов у «Динамо», попередньо все обдумавши. Ми вирішили всі питання через кілька днів. Радий, що перебуваю тут і вважаю, що зробив правильний вибір.

Про адаптацію

Я буду продовжувати працювати над тим, що мені каже Сергій Ребров. Є деякі моменти в моїй грі, які я повинен поліпшити. Коли ти граєш в такій команді, у тебе є певні зобов'язання, ти повинен працювати на атаку, а це не завжди легко для захисника. Відверто кажучи, мені багато чого не подобається в моїй грі.

Ніколи не забуду, коли в 21 рік вперше приїхав в Іспанію. Було непросто адаптуватися, адже там грали відомі і дорогі футболісти, тому перші шість місяців я не грав. Потім провів кілька матчів, чому був дуже радий. Пам'ятаю матч з «Атлетіко», коли вперше зіграв усі 90 хвилин проти такого сильного суперника. Для мене цей поєдинок назавжди залишиться у спогадах.

Не відчуваю великих проблем в адаптації. Єдина проблема - це мовний бар'єр. З перекладу мені дуже допомагає Віда. З ким ще добре спілкуюся в Києві, так це з Ігорем Дуляєм. У нас дуже хороші стосунки, колись ми жили на одній вулиці. Моїм ідолом був Неста, але в дитинстві, коли я ще багато чого не розумів в футболі, прикладом для мене був Дуляй. Можна навіть сказати, що почав грати в футбол завдяки йому, - сказав Пантіч в ефірі програми Профутбол.