Віктор Леоненко: «Ярмоленко не може коштувати дорого: такі ігри, як із «Чорноморцем», ніхто не дивиться»

Динамо Київ 1 Травня, 18:41 1356
Віктор Леоненко: «Ярмоленко не може коштувати дорого: такі ігри, як із «Чорноморцем», ніхто не дивиться»
Експерт програми «Великий футбол» розповів, чому не вважає гравця «Динамо» Андрія Ярмоленка класним і стабільним футболістом, який може коштувати дорого.
«У матчі проти «Чорноморця» Ярмоленко добре зіграв, тут нічого не скажеш, молодець. А ось коли дивишся на його гру в поєдинках проти «Шахтаря» або минулорічні матчі з «Челсі» (а в той час лондонський клуб був дуже слабким), то там ми чомусь не бачимо Андрія.

Коли команда грає погано, лідер повинен «тягти» її на собі. Тому він і лідер. А коли команда грає добре - як наприклад, «Шахтар» - тоді будь-якому гравцеві легко зробити результат. Лідер повинен всюди бути лідером, незалежно від матчу. Ярмоленко випадає тоді, коли він потрібен. З «Миколаєвом» і «Чорноморцем» можуть й інші зіграти. А він якраз потрібен в топових матчах. Виходить, що в матчах зі слабкими суперниками він робить гру, а з сильними Андрія не видно. Тому він не вважається класним футболістом. Класний футболіст - це той, хто стабільно грає добре. Тому Ярмоленко і не може коштувати дорого: такі ігри, як з «Чорноморцем», ніхто не дивиться», - заявив Леоненко в ефірі каналу «Футбол 1».