У Руслана Маліновського в Бельгії є... банда і скарб!

Футбол України 3 Травня, 16:58 1195
У Руслана Маліновського в Бельгії є... банда і скарб!
Гравець збірної України залишається в центрі уваги бельгійської спортивної преси.

Руслан Маліновський своєю неабиякою грою змушує бельгійських журналістів шукати про нього нову інформацію. Так свіжий номер популярного бельгійського тижневика SPORT FOOT MAGAZINE цього разу представив найближче оточення Руслана, завдяки якому місцева публіка змогла познайомитися і по достоїнству оцінити футбольний талант українця.

Це люди, чия присутність і постійна моральна підтримка дозволяють Руслану залишатися на піку своєї форми і в новій країні комфортно відчувати себе в повсякденному житті.

Бельгійські журналісти назвали це співтовариство бандою! Зрозуміло, що в самому доброму сенсі цього слова. Так хто ж, на думку бельгійців, входить в банду Руслана, допомагаючи йому підкорювати Бельгію? Отже, увага! Руслан Маліновський і його банда!

Сергій Серебренніков. Колишній гравець нашого чемпіонату, який і сьогодні залишився в світі шкіряного м'яча, вибравши шлях футбольного агента. Він вперше відкрив для себе Руслана Маліновського п'ять років тому, коли той ще грав у другій лізі українського чемпіонату. Побачити такий талант в нижчій лізі - велика рідкість. Відмінне чуття для футбольного агента!

Сергій Болбат. Земляк Маліновського, сьогодні грає в Локерені. Близький друг Руслана, з яким він познайомився ще в академії донецького Шахтаря. Потім обидва грали в чемпіонаті України, щоб знову зустрітися в Жупілер Лізі. Оскільки відстань між двома бельгійськими клубами дуже маленька, друзі бачаться один із одним дуже часто.

Юрій Вернидуб. Будучи тренером луганської Зорі, зробив все можливе, щоб роздобути молодого талановитого півзахисника під прапори свого клубу. Не випадково Маліновський не забарився назвати цього тренера «людиною, яка зіграла найважливішу роль у розвитку моєї футбольної кар'єри». Спасибі йому величезне за можливість споглядати цей істинний футбольний талант в бельгійському чемпіонаті!

Роксана Данильченко. Дружина Руслана, яка поруч із ним вже багато років. Входить до числа найкрасивіших дружин українських футболістів. Завжди була його надією і опорою навіть у найважчі періоди кар'єри футболіста. Загалом, невідомо, кому з цієї пари пощастило більше.

Ліевен Маесшалк. Чарівник з містечка Леббек, який поставив на ноги футболіста після важкої травми лівого коліна. Без восьми місяців реабілітаційної роботи під керівництвом цього фахівця Руслана напевно вже не було б у Бельгії. Це було б великою втратою для Жупілер Ліги, адже його ліва нога - це просто скарб!