Сергій Басов: «80% успіху «Динамо» у минулому матчі з нами - це заслуга Ярмоленка»

Динамо Київ 5 Травня, 15:16 904
Сергій Басов: «80% успіху «Динамо» у минулому матчі з нами - це заслуга Ярмоленка»
Основний захисник «Олександрії» поділився очікуваннями від майбутнього матчу проти «Динамо», який відбудеться у неділю в Києві.

- У якому настрої команда підходить до поєдинку з «Динамо»?

- Команда в робочому настрої, прикро, що програли останній матч, але нічого страшного - це футбол, хтось виграє, хтось ні.

- Наскільки складно було відновитися після важкого матчу проти «Шахтаря»?

- Я вважаю, що програли не за грою, нічия була б закономірним результатом, не дотерпіли та не вистачило концентрації на останніх хвилинах. На жаль, так буває. Забули і рухаємося далі, вже не за горами гра з «Динамо», потрібно думати про неї.

- Зараз ведеться боротьба за 4-е місце. З огляду на те, що прямі конкуренти грають між собою, вашій команді потрібно брати максимум у цьому поєдинку, наскільки це можливо?

- Шанси завжди є, треба виходити і брати свої очки. Неможливого не буває, це довів «Чорноморець», обігравши «Шахтар» на виїзді. Розуміємо, що «Динамо» так просто не віддасть очки, будемо намагатися дати бій і домогтися позитивного результату.

- Відсутність турнірної мотивації у «Динамо» може якось допомогти «Олександрії» перемогти?

- Важко відповісти, подивимося в день матчу. Ще раз повторюся, буде дуже складно, тим більше в Києві.

- У недавньому матчі проти того ж «Динамо» команда програла з рахунком 1:4, забивши швидкий м'яч і пропустивши чотири після перерви. У чому була причина такої поразки?

- Так, команда провела дуже сильно перший тайм, але потім трохи підсіли і притиснулися до своїх воріт. Звичайно, 80% успіху «Динамо» в цьому матчі - це заслуга Ярмоленка: він забив 2 м'ячі та віддав гольову передачу. Складно його буде зупинити в майбутньому матчі. Андрій є справжнім лідером команди і футболістом високого рівня.

Розмовляв Костянтин Кваша