Жуніор Мораєс - про футбол у Китаї та дружбу з Пато

Динамо Київ 5 Травня, 16:17 1276
Жуніор Мораєс - про футбол у Китаї та дружбу з Пато
Бразильський нападник «Динамо», який виступає на правах оренди у китайскому клубі «Тяньцзінь Цюаньцзянь» розповів порталу Tribuna Expresso про свою адаптацію, колишніх і нинішніх партнерів по команді та трофей мрії.

Про враження від Китаю:

«Ця країна мене дуже здивувала. Звичайно, я чув думки колег, які тут грали та негативно відгукувалися про країну, але коли приїхав, то був здивований інфраструктурою клубу і містом. Тяньцзінь - дуже хороше для життя місто.

Що стосується футболу, то спочатку мені було важко адаптуватися, адже стиль гри сильно відрізняється. Я довгий час грав в Європі, не мав досвіду виступів в Азії, і мені було важко. Але поступово я пристосувався і тепер відчуваю себе добре».

Про адаптацію в «Тяньцзінь Цюаньдзянь»:

«Це дуже молода команда, яка тільки вийшла з другого дивізіону, але має хорошу інфраструктуру. У клуба є великий потенціал, тому цілі ставляться великі. Це перший сезон команди у вищій лізі, але мета вже полягає в тому, щоб потрапити в азіатську Лігу чемпіонів.

Я граю разом із футболістами такого високого рівня, як Пато, Вітсель і інші хлопці, які виступають в місцевій лізі. Вважаю чемпіонат Китаю дуже цікавим, і він зростає завдяки багатьом із цих іноземних гравців. Це ліга, яка швидко прогресує.

Ми швидко подружилися з Пато, ходили обідати і пити каву. Це значно зміцнило нашу дружбу. І прийом, який надали китайці, був дуже важливий для мене. Вони були дуже уважні, допомагали в клубі, і це допомогло адаптуватися».

Про Велозу та Антунеша:

«Вони мої хороші друзі. Сезон, який ми провели разом, став найкращим для «Динамо» в останні роки. У Велозу дуже хороші технічні якості, він був ключовим гравцем команди у півзахисті. Антунеш теж має багато хороших якостей. Не дивно, що він забив один із найкрасивіших голів в Європі в минулому сезоні».

Про найбільшу мрію:

«Якщо мені десь і не вистачає перемоги, так це Ліга чемпіонів, так? Моя мрія - виграти цей трофей і грати за національну збірну Бразилії».