Луческу: «Хочу, щоб вболівальники «Зеніта» розуміли, що якщо будуть елементарні помилки, то це просто поле завадило»

Світовий футбол 5 Травня, 18:38 1532
Луческу: «Хочу, щоб вболівальники «Зеніта» розуміли, що якщо будуть елементарні помилки, то це просто поле завадило»
Головний тренер «Зеніта» Мірча Луческу поскаржився на якість газону на новій арені санкт-петербурзької команди.

«Я думаю, що ми на новому стадіоні не проведемо тренування. Я особисто сьогодні поїду туди і подивлюсь поле. Не думаю, що воно кардинально змінилося, оскільки цьому не сприяли погодні умови. Будемо сподіватися, що воно краще, ніж минулого разу. Я навіть думав і звернувся до керівництва клубу з проханням про те, що якщо поле не буде відповідати нашій грі, то буде складно проводити на ньому матч з «Краснодаром» і варто перенести його на «Петровський». Мені відповіли, що це неможливо, оскільки ми зобов'язані провести дві гри на новому стадіоні.

В якомусь плані це ще й тест перед Кубком конфедерацій. У будь-якому випадку впевнений, що перші 15-20 хвилин поле буде в хорошому стані, поки не почне рватися. Просто молода трава, і це нормальне явище. Як завжди, такі поля, звичайно, більше на користь команд, які обороняються. Я попередив своїх хлопців на теоретичному занятті про те, що будуть втрати, будуть помилки технічного характеру, щоб вони на це не звертали уваги, відразу вступали в боротьбу і менше думали про газон, а більше – про свої обов'язки.

Хотілося б, щоб наші вболівальники розуміли, що якщо будуть елементарні помилки, то це не через те, що погано зіграв футболіст, а просто поле завадило. Якщо згадати гру з «Уралом», ми багато помилялися і часто вибачали суперника у завершальних стадіях атаки, і в більшості випадків це було через погане поле, особливо в кінці. Гольові моменти ми створювали, і шкода, що ми їх не використали», – цитує Луческу офіційний сайт «Зеніта».