​Сергій Нагорняк: «На сьогоднішній день «Динамо» в такому стані, що тільки вони можуть собі завадити взяти очки в «Олександрії»

Динамо Київ 7 Травня, 09:56 880
​Сергій Нагорняк: «На сьогоднішній день «Динамо» в такому стані, що тільки вони можуть собі завадити взяти очки в «Олександрії»
Футбольний експерт Сергій Нагорняк в коментарі 1927.kiev.ua поділився очікуваннями від матчу «Динамо» та «Олександрії».

— «Динамо» виглядає набагато потужніше на фоні «Олександрії», тому, я думаю, що кияни переможуть. Хоча олександрійці налаштовані дати бій, бо хочуть взяти бронзові медалі.

В «Динамо» особливої мотивації на цей матч немає. Єдине, що залишається – готуватися до фіналу Кубку України та виграти його, щоб сезон не був провалений. Але й в такому випадку відповідальності за результат з «Динамо» ніхто не знімає. Це «Шахтар» може собі дозволити такі речі, бо як не в цьому турі, то в наступному стане чемпіоном.

На сьогоднішній день «Динамо» в такому стані, що тільки вони можуть собі завадити взяти очки в «Олександрії». Для того, щоб перемогли гості, потрібно щоб відбулося багато збігів. У Володимира Шарана багато травмованих і цієї весни, напевно, він ще жодного разу не грав основним складом. Один за одним гравці вибувають. В минулому році «Олександрія» давала всім бій. А в цьому матчі «Динамо» є однозначним фаворитом. Гості ж будуть робити все, щоб «вклинитися» в боротьбу за третє місце», - сказав Сергій Нагорняк нашому журналістові Миколі Тимощуку.