Сергій Коновалов: «Цікаво подивитися на «Динамо» після результативної гри з «Чорноморцем»

Динамо Київ 7 Травня, 10:25 1335
Сергій Коновалов: «Цікаво подивитися на «Динамо» після результативної гри з «Чорноморцем»
Колишній півзахисник «Динамо» Сергій Коновалов поділився думками щодо матчу чемпіонату України між «Динамо» та «Олександрією».

- Не скажу, що «Олександрія» - незручний суперник для динамівців. Враховуючи ситуацію у турнірній таблиці, результат по-справжньому має значення лише для гостей, які намагаються поборотися із «Зорею» за третє місце. Для «Динамо» ж з чемпіонською гонкою цього сезону все зрозуміло, та й друге місце вже ніхто не відбере. Мені буде цікаво подивитися на «Динамо» після результативної гри з «Чорноморцем». Тоді ми побачили результативність гравців атаки, від яких чекають забитих м’ячів. Тепер хотілося би цей успіх закріпити , надавши уболівальникам впевненості у тому, що команда може показувати стабільний футбол та рухається у правильному напрямку. Цікаво буде також чи будуть зміни у складі «Динамо», чи шукає тренерський штаб якісь нові зв’язки серед гравців на полі, або, навпаки, склад стабілізується.

- Той факт, що «Динамо» вже гарантувало собі друге місце, дозволить команді грати спокійніше?

- Звісно, друге місце ніколи не вважалося хорошим результатом для «Динамо», навпаки, воно сприймається як невдача. Матчі, що залишилися, команда має зіграти більше не для себе, а для уболівальників, щоб підтримати свій рівень. До кінця чемпіонату залишається не так багато турів, тож потрібно демонструвати хорошу гру, якісний футбол. «Олександрія» сьогодні є тим суперником, проти якого буде і футболістам цікаво грати, і уболівальникам за цим спостерігати. Це одна із тих команд, яка виросла за останні роки, показує стабільний футбол хорошого рівня та має усі шанси поборотися за призове місце, не кажучи вже про зону Ліги Європи. У цьому велика заслуга, як самих хлопців, так і тренерського штабу на чолі із Шараном. Також не потрібно забувати, що будь-яка команда, граючи проти «Динамо» у Києві, налаштовується особливо. А Володимир Шаран сам свого часу грав за «Динамо» разом із Сергієм Ребровим, тому протистояння двох тренерів, двох особистостей обіцяє бути захоплюючим. Попередня гра «Олександрії» проти «Шахтаря» підтвердила, що це дуже непроста команда, - цитує Коновалова офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.