Артем Мілевський: «До збірної мене не викликали і до переходу в «Тосно»

Динамо Київ 7 Травня, 11:38 2729
Артем Мілевський: «До збірної мене не викликали і до переходу в «Тосно»
Нападник «Тосно» - про вихід команди в Прем'єр-Лігу, збірну України та своє майбутнє в російському клубі.

- Команда вперше за свою історію вийшла в Прем'єр-Лігу. Які враження?

- Ми сиділи з хлопцями після гри і довго обговорювали, що могли і до цього матчу вийти в Прем'єр-Лігу. Але я шалено радий, що ми зробили цю велику справу.

- Те, що не вдалося забезпечити собі місце в РФПЛ ще в минулому турі, давило психологічно?

- Ми всередині колективу говорили на цю тему, і, звичайно, був якийсь тягар відповідальності. Психологічний момент мав місце, але я радий, що все так закінчилося і склалося якнайкраще для команди. Користуючись нагодою, хочу привітати і тренерський штаб, і директора, і весь персонал «Тосно». Тут зібралися дуже хороші люди.

- Прикро, що не з першого місця вийшли?

- Та ні, взагалі не прикро. Спочатку стояло завдання вийти в Прем'єр-Лігу, і ми всі впоралися з ним. А перше або друге місце - це тут вже неважливо.

- Чи залишитеся в «Тосно» на наступний сезон?

- Подивимося, як все складеться. Мені тут все дуже подобається. Я думаю, скоро всі дізнаються відповідь на це питання.

- Самі готові?

- Чому ні? Колектив відмінний, і мене все влаштовує. Коли до мене добре ставлення, я ставлюся добре подвійно. Тому дуже люблю свій колектив, весь персонал. Всі були об'єднані однією мрією і однією метою. Ми повністю заслужили вихід у РФПЛ.

- Розуміючи, що з Росії шлях до збірної закритий, чому все-таки прийняли таке рішення?

- Де б я не був, завжди ставив перед собою різні завдання і у мене все складалося добре. Я прийняв рішення перейти в російський клуб, продовжую грати в футбол і хочу приносити користь тій команді, в якій перебуваю. А то, що мене не викликають до збірної України... Так не викликали і до цього. Для мене головне те, що я приношу користь, мені це подобається. Викличуть до збірної або не викличуть, з одного боку, звичайно ж, важливо. Але з іншого боку - не мені вирішувати. Для мене це на другому місці. Я просто радий, що ми все-таки вийшли в Прем'єр-Лігу і виконали поставлене завдання.

- Ще не вдалося забити жодного гола за «Тосно». Бракує везіння або поки не набрали відповідну фізичну форму?

- Ні, все в порядку. Більше скажу - може бути, через те, що не забив жодного гола, якийсь вантаж дійсно висить наді мною, але я намагаюся. Граю не так багато, як хотів би, але все розумію: ліміт на легіонерів і так далі. У кожній грі намагаюся знайти свій момент, свій шанс. Поки не вийшло, але все ще попереду.

- Чи відчуваєте довіру з боку Дмитра Парфьонова?

- Так, тому, повторюся, і будемо в ці дні вирішувати, як і що буде далі.

- Говорили вже з ним?

- Ні, ми поки не спілкувалися.

- Коли приймали рішення переходити в «Тосно», були інші пропозиції?

- Були, але про них краще з агентом розмовляти.

- Перший час в Росії було важко або швидко адаптувалися?

- У нас прекрасний колектив, відмінні хлопці. Ми дуже швидко знайшли спільну мову. Вони прийняли мене таким, який я є. Я вважаю, що ми відмінно ладнаємо і дружимо. Хлопці всі досить дорослі, хтось грає, хтось хто хоче грати, але не виходить на поле з якоїсь причини. Ми ніколи не піднімали галас, нікому нічого не говорили, тому що жили однією мрією. Саме завдяки такому колективу ми вийшли в Прем'єр-Лігу, - розповів Мілевський в інтерв'ю «Чемпионату».