Динамо Київ 7 Травня, 11:58 8150
Подія футбольного дня. Посів для «Динамо» в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів | 19-27
«Динамо» потрапить до посіву в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

«Динамо» гарантувало собі місце в Лізі чемпіонів 2017/18 раніше – за підсумками 27-го туру чемпіонату України. У турі 28-му кияни, не дочікуючись власного поєдинку, отримали стартову позицію у Лізі чемпіонів і статус.

Кияни стартують з третього кваліфікаційного раунду гілки «представників ліг». Під час його жеребкування «Динамо» потрапить до посіву, тобто, перебуватиме в групі більш статусних команд.

Теоретично посів забезпечує для «Динамо» легше життя під час третього кваліфікаційного раунду. Завдяки високому особистому рейтингу (67,526), кияни уникнуть на першому для себе етапі зустрічі з статусними суперниками. Серед таких можуть бути представники Бельгії, Нідерландів чи Туреччини.

Динамо в Лиге чемпионов

Наразі ж невідоме жодне ім'я потенційного суперника киян. Національні чемпіонати тривають і у більшості з них зберігається інтрига. «Динамо» – перша команда, яка гарантувала собі місце в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів на гілці «представників ліг».

Кілька слів – про «Шахтар». «Шахтар» – одна з шести команд, які уже гарантували собі місце в груповому етапі наступної Ліги чемпіонів. Крім «гірників», до групового турніру уже можуть готуватися «Реал», «Барселона», «Челсі» «Тоттенхем», «Баварія», «Лейпциг» і «Базель». «Шахтар» зберігає шанси на перший кошик Ліги чемпіонів, в якому українська команда не перебувала ще жодного разу в історії. Але для потрапляння до першого кошика потрібне виконання однієї умови – поточну Лігу чемпіонів повинна виграти команда, яка стане чемпіоном своєї країни.