Андрій Павелко відкрив багатофункціональний спорткомплекс в Івано-Франківську

Футбол України 8 Травня, 09:54 822
Андрій Павелко відкрив багатофункціональний спорткомплекс в Івано-Франківську
7 травня президент Федерації футболу Андрій Павелко відвідав Івано-Франківськ.

Під час візиту керівник ФФУ провів інспекцію будівництва нового міського стадіону зі штучним покриттям та відкрив сучасний спортивний комплекс для пляжних видів спорту.

Новий стадіон зводять в Івано-Франківську поблизу добре відомої місцевим вболівальникам футбольної арени «Рух». Але, на відміну, від цього спортивного об’єкту, на новому полі вже змонтовано високоякісне штучне покриття. Тому, проводити тут матчі можна буде і в холодну пору року.

Президент ФФУ перевірив якість покриття нового стадіону та обговорив з керівником Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарасом Климом графіки завершення будівельних робіт. Зведення цієї арени є спільним проектом ФФУ та місцевої влади Прикарпаття. Будівництво стадіону розпочалось наприкінці 2015 року і невдовзі буде завершено.

Одразу після завершення інспекції, Андрій Павелко разом з головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком взяв участь в церемонії відкриття нового багатофункціонального комплексу для пляжних видів спорту, який зводився за сприяння ФФУ.

Особливістю цієї арени є те, що влітку тут можна проводити поєдинки з пляжного футболу та волейболу на піску, а в холодну пору року – матчі з міні-футболу, волейболу та баскетболу на штучному покритті.

У своєму виступі під час відкриття арени, Андрій Павелко привітав усіх мешканців Івано-Франківська з Днем міста, якому сьогодні виповнилось 355 років. «Вітаю Івано-Франківськ і його мешканців з ювілеєм! Відкриття цього багатофункціонального комплексу – чудовий подарунок вашому прекрасному місту. Це перша така арена в Україні. Невдовзі ми плануємо відкрити подібні комплекси і в інших містах. Діти, які люблять футбол та спорт загалом мають отримати комфортні умови для тренувань», - зазначив президент ФФУ.