Мірча Луческу: «Такого поганого поля не було навіть у аутсайдерів чемпіонату України»

Футбол України 8 Травня, 14:36 2131
Мірча Луческу: «Такого поганого поля не було навіть у аутсайдерів чемпіонату України»
Головний тренер «Зеніту» після поразки в домашньому матчі 27-го туру РФПЛ від «Терека» (0:1) заявив, що поле на стадіоні «Санкт-Петербург» гірше, ніж у аутсайдерів чемпіонату України.

- Ви часто говорите про поле, суддів...

- Я відповідальний за результат. Я контролюю всі процеси, які можуть на нього впливати. Я контролюю команду, гравців і всі інші речі. Це нормально, тому що за результат відповідаю я і ніхто інший. Я аналізую всі епізоди, перш ніж щось озвучити. Всі епізоди, яких я торкався, я аргументував. Їх можна подивитися на відеоповторах. Розумію журналістів, які працюють в Москві та підтримують московські команди. Але не розумію наших журналістів. Ви тільки критикуєте. Були моменти, коли команді потрібні були добрі слова, а ви в усьому шукаєте тільки підгрунтя і негатив. Якщо я сказав, що сьогодні було погане поле, то воно дійсно було поганим, не давало можливості швидко діяти в атаці. Якщо говорити про склад, то я приймаю рішення про склад після довгого аналізу. Відповідати за результат буду я і ніхто інший.

Після закінчення прес-конференції Луческу не стримався і знову торкнувся теми полів:

- Такого поганого поля, як сьогодні, ніколи не було ні в однієї команди в Україні, ні ранньою весною, ні пізньої осені за всі тринадцять років, що я там працював, навіть у аутсайдерів, у Полтави, ні у кого, - цитує Луческу «СЭ».