Андрій Павелко: «Такого ще не було, щоб Європу у вищому органі футбольного правосуддя представляла Україна»

Футбол України 10 Травня, 18:58 1312
Андрій Павелко: «Такого ще не було, щоб Європу у вищому органі футбольного правосуддя представляла Україна»
Сьогодні стало відомо, що за рекомендацією президента УЄФА Александра Чеферіна рада ФІФА запропонувала обрати президента ФФУ Андрія Павелка до складу свого дисциплінарного комітету.

Пропозицію Чеферіна завтра має ще підтримати Конгрес ФІФА, і тоді вперше у дисциплінарних органах найвищого футбольного органу Європу представлятиме Україна. Про привілеї від цього нашій державі «Футбол NEWS» розповів Андрій Павелко:

- Це дуже почесно і дуже відповідально. Я хочу сказати точно, що це говорить про дуже велику довіру з боку Александера Чеферіна й УЄФА. Якщо на Конгресі за два дні рішення, яке сьогодні вже прийнято Радою ФІФА, буде схвалене, то в наступні 4 роки в Дисциплінарному комітеті буде представник від України. Я сподіваюся, ми зробимо це дуже гідно і якісно, і щодо реформ, які будуть відбуватися в стінах УЄФА і ФІФА, ми, звичайно ж, будемо відстоювати інтереси як України, так і нашої європейської футбольної сім'ї.

- Це велика відповідальність…

- Так, це вперше в історії... Такого ще не було, щоб Європу у вищому органі футбольного правосуддя представляла Україна. Це дуже почесно, але також - дуже велика відповідальність. Ще раз хочу підкреслити, що дуже вдячний Александеру Чеферіну за таку довіру. Упевнений, що ми не підведемо.