«Зоря» оголосила бойкот телеканалу «Футбол»

Футбол України 10 Травня, 19:43 3388
«Зоря» оголосила бойкот телеканалу «Футбол»
Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов заперечив інформацію, розповсюджену журналістом телеканалу «Футбол» Ігорем Бурбасом, про затримки по зарплаті.

Кілька днів назад журналіст ТК «Футбол» Ігор Бурбас написав у своєму Твітері: «Цікаво, як мотивувати команду, яка останню заробітню плату отримувала ще за січень, а налаштовувати ветеранів, яким «висять» по 8 місяців? Не заздрю Юрію Вернидубу».

Сергій Рафаїлов вважає, що поширення журналістом телеканалу «Футбол» інформації щодо великих заборгованостей по зарплаті перед гравцями клубу є реакцією на припинення спілкування футболістів луганської команди з цим медіа.

«Ви запитайте все у Бурбаса. Як кажуть в таких випадках, що на паркані написано одне, а лежать там дрова. Це ж не я написав, це не футболісти сказали, не головний тренер, а Бурбас. Чому він це робить? Тому що я перекрив телеканалу Футбол, узгодивши це з президентом клубу, усі можливості спілкуватися з нашими футболістами. Оскільки вони необ'єктивно подають у своїх передачах інформацію та матеріали по нашому клубу. Я б навіть сказав, що вони роблять це з якимось таким неприємним підтекстом, який не зовсім відповідає дійсності. Це особливо стосується Морозова», – сказав він у коментарі «Футбол 24».

«Якщо це канал загальнонаціональний, який висвітлює весь футбол України, то це одне. А якщо це канал футбольного клуба «Шахтар», що ми і бачимо, коли там звучить похвала лише на адресу «Шахтаря», його тренерів, футболістів, то тоді так і треба сказати», – додав Рафаїлов.

Він вказав, що «Зоря» намагається мати гарні стосунки з усіма українськими клубами, а співпраця з «Шахтарем» у питанні оренди гравців завжди була побудована на взаємному інтересі, і ті, хто вважали, що «Зоря» є ледь не фарм-клубом «Шахтаря», помилялися.

«Такого ніколи не було! Ми завжди вели свою політику, як трансферну, так і ігрову», – запевняє Рафаїлов.

Нагадаємо, що першим клубом, який оголосив бойкот ТК «Футбол», стало київське «Динамо». Останньою краплею стало образливе висловлювання експерта каналу Сергія Морозова, який назвав Андрія Ярмоленка бидлом.