Денис Янаков: «З появою іспанців в «Динамо», команди стали прогресувати»

Динамо Київ 10 Травня, 20:06 1655
Денис Янаков: «З появою іспанців в «Динамо», команди стали прогресувати»
Півзахисник київського «Динамо» U-19 Денис Янаков розповів про чемпіонство команди, про те, який матч запам'ятався йому найбільше, а також оцінив роботу іспанців в структурі «біло-синіх».

- Попереду кілька ігор в чемпіонаті U-19, але ви вже достроково оформили чемпіонство. Як будете налаштовуватися на наступні ігри, коли результат чемпіонату відомий?

- Ми - «Динамо», тому завжди повинні підтверджувати звання чемпіона! Інакше і бути не може. Кожен раз, коли ми виходимо на поле, ми просто не маємо права програти.

- Команда вже встигла відсвяткувати чемпіонство?

- Відсвяткувати ми ще встигнемо.

- Яка гра в чемпіонаті протягом сезону запам'яталася тобі найбільше?

- Гра з «Шахтарем» в першому колі, дуже хороший був матч. Ми провели його гідно.

- Після того, як «Олімпік» переїхав на стадіон імені Валерія Лобановського, ви продовжили виступи на базі в Конча-Заспі. Більше подобається грати на стадіоні «Динамо» або тренувальній базі?

- В принципі, не важливо, який стадіон, адже всі грають на однаковому полі і в однакових умовах. Але все ж стадіон імені Валерія Лобановського більше подобався.

-
Ти встиг попрацювати з іспанцем Альберто Босхом в Академії, у дублі у керма Унаї Мельгоса, помічник головного тренера основної команди «біло-синіх» Вісенте Гомес. Можеш сказати, що з появою іспанців в структурі клубу, «Динамо» заграло з новою силою?

- Думаю, так, вони багато вклали в нашу гру. Команди стрімко почали прогресувати, здобувати чемпіонства, так що дякуємо їм за це!

Розмовляла Ельзара Джапарова