Святослав Сирота: «Чому «Шахтар» так радіє перемозі в першості аматорів?»

Футбол України 10 Травня, 22:36 1851
Святослав Сирота: «Чому «Шахтар» так радіє перемозі в першості аматорів?»
Екс-президент Професійної футбольної ліги Святослав Сирота про чемпіонство «гірників».

«Шахтар» зараз сильніший за всіх, треба це визнати і привітати донеччан з перемогою. Футболісти «Шахтаря» заслужили цей успіх. А ось до самого футбольного клубу є великі претензії щодо того, які методи «Шахтар» застосував для того, щоб стати чемпіоном. Донецький клуб очистив для себе простір, щоб легко стати чемпіоном. І це не мої слова і не моя приватна думка - це висновок на підставі дій і висловлювань лояльних до «гірників» експертів і представників клубу, які я послухав і систематизував.

Два роки тому всі говорили, що чемпіонат України нормальний. Ніхто не говорив, що він сильний і поганий - просто нормальний! Потім румунський представник «Шахтаря», який зараз працює наставником «Зеніту» і прізвище якого я забув, почав говорити про «недочемпіонат» і про потребу скоротити число команд до дванадцяти. «Шахтар» домігся «обрізання» чемпіонату, використавши лояльних експертів, вголос говорили про те, що у нас не може існувати 16 боєздатних клубів. У результаті зменшили кількість команд для того, щоб стати чемпіонами.

А тепер ми чуємо риторику прихильників «Шахтаря», що в Україні залишився лише один професійний футбольний клуб. За логікою «Шахтаря», вони спалили за собою землю для того, щоб бути непереможними. Виникає питання: чому «Шахтар» так феєрично радіє, якщо переміг у першості аматорів ?!» - цитує Сироту Plussport.