«Реал» придбає 16-річного нападника

Динамо Київ 10 Травня, 22:49 861
«Реал» придбає 16-річного нападника
За вундеркінда з Бразилії «Реал» заплатить 40 мільйонів євро.

Як стало відомо ЗМІ, у понеділок бразильський форвард Вінісіус Жуніор пройшов медичне обстеження в Бразилії. Результати, якого стали заключним етапом в угоді щодо переходу 16-річного гравця в іспанську столицю, були негайно відправлені лікарям в «Реал Мадрид».

Звіти обстеження підтвердили ідеальний фізичний стан гравця, у якого буде можливість дебютувати за першу команду «Фламенго» вже в середу, хоча всі ЗМІ говорять про те, що бразилець вже дав свою згоду на перехід у Королівський клуб.

Це була важка для «Мадрида» угода, враховуючи, що за Вінісіус стежив ряд суперників «вершкових», особливо - «Барселона». Флорентіно Пересу довелося шукати способи вирішення ситуації і йти на ризик з точки зору економічних і особистих аспектів трансферу.

Візит батьків Вінісіусом в Мадрид також зіграв важливу роль в ухваленні рішення для гравця, трансфер якого оцінюється приблизно в 40 мільйонів євро, і це всього лише в 16-річному віці!

Вінісіус Жуніор підпише свій перший професійний контракт з «Фламенго» на цьому тижні, але мадридський «Реал» буде платити йому зарплату, незважаючи на те, що форвард прийде на «Сантьяго Бернабеу» тільки 30 червня 2018 року. Зрозуміло, «вершкові» будуть пильно стежити за юним гравцем на протязі наступних 14 місяців, і керівництво «Реал Мадрид» не виключає можливості відправки до Бразилії тренера, який буде координувати кар'єру гравця в цей період.